עופר טסלפפה: "אם לא נחזור עם נקודות מסכנין, לא עשינו כלום"
אחרי ה-2:2 מול מכבי חיפה, הפועל פ''ת תתארח בשבת (18:00) אצל בני סכנין ותנסה לחזור למסלול הניצחונות אחרי שישה משחקים. רן חשפיה צפוי להמשיך בין הקורות: ''מאמין שיצאנו לדרך חדשה''. שכטר יחזור לסגל
שלושה ימים בלבד לאחר התיקו מול מכבי חיפה, תתארח מחר (שבת, 18:00) הפועל פתח תקווה אצל בני סכנין, במסגרת המחזור ה-15 של ליגת העל. הכחולים אמנם מגיעים למשחק מהמקום הלפני אחרון בטבלה, אך מעודדים מהיכולת ביום רביעי. אל הסגל של עופר טסלפפה יחזרו איתי שכטר וגולן בני, כשמנגד סמואל בראון המורחק יעדר. עומר כץ עדיין חש כאבים השבוע והוחלט שלא לסכנו במשחק מחר.
"אין ספק שנכנסה רוח חדשה אחרי המשחק ביום רביעי", אמר טסלפפה לקראת המשחק מול הקבוצה של סלובודן דראפיץ'. "קודם כל עצרנו את רצף ההפסדים, שזה הדבר הכי חשוב, אבל אם אנחנו לא נחזור עם נקודות מסכנין, אז לא עשינו כלום. ביום רביעי שיחקנו כדורגל, יצרנו מצבים נגד מכבי חיפה, וזה צריך להיות גם נגד סכנין. צריך לבוא באותה גישה, להיות אמיצים ולעשות הכול כדי לחזור עם ניצחון".
השוער רן חשפיה, שקיבל את ההזדמנות בין הקורות במשחקים האחרונים, התייחס לתקופה שעוברת עליו: "זו חוויה שאי אפשר לתאר, במיוחד כשזה קורה במועדון שגדלתי בו. אני שמח שנתנו לי את ההזדמנות ואני ממשיך קדימה בכל הכח. אני מאמין שהמשחק מול מכבי חיפה הוציא אותנו לדרך חדשה, היה חשוב באמת לעצור את רצף ההפסדים והוכחנו לעצמנו שאנחנו לא נופלים גם מהקבוצות הגדולות. החוכמה היא לבוא גם מול סכנין ולקחת את הנקודות".
ההרכב המשוער: רן חשפיה; רועי אלימלך, אנדרה טישיירה, מתן גושה, רם לוי, ג'אן קיניונס; רוי נאווי, אבי ריקן, עידן ורד; רז שטיין, פורצ'ן באסיי (אופק אושר).