ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

"מרכזי הספורט ימשיכו להיות הבית של אגודות הספורט בישראל"

שר הספורט מיקי זוהר סיכם על המשך פעילות מרכזי הספורט אל מול האגודות ל-4 השנים הקרובות: ''רווח עבור כל גורמי הספורט בישראל''. צדף: ''השר מביא רוח חדשה''. גלילי: ''שמחים שיש שר המבין בספורט''

שר התרבות והספורט מיקי זוהר הביא היום (שני) להסכמות עם מרכזי הספורט, אגף התקציבים והחשב הכללי במשרד האוצר על סיכום עקרוני ל-4 השנים הקרובות לפיו מרכזי הספורט ימשיכו להיות גופים מרכזיים ומובילים בעולם הספורט. במשרד הספורט ציינו כי הסיכום מהווה בשורה חשובה לאגודות הספורט הפרוסות בכל רחבי הארץ בדגש על הפריפריה.

שר התרבות והספורט מיקי זוהר: "אני שמח על ההסכם החשוב בין משרד האוצר למרכזים ובטוח כי מרכזי הספורט ימשיכו להיות הבית של אגודות הספורט בישראל ולהוות עבורם גורם מקצועי ומלווה. זהו רווח עבור כל גורמי הספורט בישראל".

מנכ"לית מרכז הפועל כנרת צדף: "מרכזי הספורט מודים לשר מיקי זוהר על התמיכה שהובילה להסכמות עם נציגי משרד האוצר. אין ספק שהשר מביא איתו רוח חדשה שתומכת במרכזים ותקדם את הספורט בכל התחומים".

מנכ"ל מרכז מכבי נאור גלילי: "אנחנו מודים לשר התרבות והספורט מיקי זוהר על ההיענות והרצון לפתור את הבעיות שהיו למרכזי הספורט מול האוצר. אנו מודים לחשב הכללי ולאגף התקציבים על ההבנה המהירה בהבנת הצורך והחיוניות של מרכזי הספורט בחיי הספורט הישראלי ובקבוצות בפרט. אנו מודים לשר מיקי זוהר ושמחים שיש שר שמבין בספורט ופועל לטובת הספורט בכללותו. ביחד נשנס מותניים להמשיך את התנופה של הספורט הישראלי ולהמשיך להביא להישגים בכל ענפי הספורט".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW