מצרים גברה על חוף השנהב פנדלים והעפילה לרבעדיווחים ביוון: ערן זהבי על סף חתימה באולימפיאקוסלבקשתו: יוסי מזרחי סיים את תפקידו כמאמן בית''ר י-םפלאניץ' הורחק ממשחק אחד, ייעדר מול מכבי נתניהנשאר באדום: חנן ממן האריך את חוזהו בהפועל חיפהצ'יזיק מונה ליו''ר המוסד למעמד השחקן בהתאחדותאחרי המרפק: גלן רייס ג'וניור שוחרר ממכבי חיפהמכבי ת''א לא תיענש על הקריאות ''הומו'' לדני עמוס''לא רצינו למצוא את עצמנו חסרי אונים מול השחקנים''בוזגלו פרש בדמעות: ''ההחלטה הזאת קורעת את הלב''
בירם כיאל במפגש המרגש (עמותת ''פותחים עתיד'')

כוכב סכנין בירם כיאל למען ילדי עמותת פותחים עתיד

ראשון | | 15:00    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב בני סכנין הגיע לפגוש את ילדי עמותת פותחים עתיד בעכו. מדובר בחברת בת של הסוכנות היהודית, הפועלת למען ילדים במצבי סיכון ב-36 יישובים בפריפריה. הילדים הקשיבו לבירם בהערצה ואפשר להבין אותם

כוכב בני סכנין בירם כיאל הגיע לפגוש את ילדי עמותת פותחים עתיד בעכו, חברת בת של הסוכנות היהודית, הפועלת למען ילדים במצבי סיכון ב-36 יישובים בפריפריה.

בירם כיאל במפגש המרגש (עמותת ''פותחים עתיד'')
הפניה לבירם הגיעה מהעמותה כדי שיפגוש אחד אחד הילדים , שמעריץ אותו והיה זקוק לחיזוק והעצמה. בירם נעתר בשמחה להזמנה, וביקש להזמין את כל ילדי פותחים עתיד למפגש, כך בילה איתם את אחר הצהרים, כשהוא מלמד אותם איזה טריק או שניים בכדורגל מקצועי. אחרי ששבר את הקרח עם הילדים שיתף אותם בירם בסיפורו האישי בתור ילד, איך הגיע לכדורגל וכמה חשוב להאמין בעצמך ולשאוף לממש ולהגשים את החלומות שלך והילדים הקשיבו לבירם בהערצה.

בירם כיאל במפגש המרגש (עמותת ''פותחים עתיד'')
"פותחים עתיד" הינה עמותה, הפועלת משנת 2006, ב-36 ישובים בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל למען ילדים ומשפחות המצויים במצבי סיכון. פותחים עתיד פועלת להעניק לילדים ומשפחותיהם בטחון, כלים והזדמנות שווה לממש את הפוטנציאל האישי הטמון בהם תוך הנגשת השירותים החברתיים, עידוד מעורבות משפחתית ויצירת סביבה חינוכית תומכת.

נגישות