נשיא אופ''א קבע: העונה חייבת להסתיים ב-3 באוגוסטפאולו דיבאלה: ''אני וחברתי עדיין חולים בנגיף קורונה''רשמית: בראיינט, דאנקן וגארנט ייכנסו להיכל התהילהאמארה: ''המצב בארץ נהדר, הקדמנו את רוב העולם''דיווח: ''אשרף חכימי סיכם על הארכת חוזהו בריאל''גודס: ''כיצד להכריע את העונה? המציאות די מורכבת''דיווח בספרד: ''ברצלונה וניימאר חתמו על זיכרון דברים''הפועל חיפה תומכת בקדוש, השחקנים זועמים עליומחקר קבע: ''אמבאפה - השחקן השלם ביותר בעולם''שביעות רצון במכבי תל אביב, הזרים עדיין לא חתמו
התחפושת של איתן טיבי (אינסטגרם)

איתן טיבי השתמש ב-VAR, דני עמוס ''חזר בתשובה''

שני | | 11:00    מאת מערכת ישראל ספורט

למרות הקורונה, הספורטאים בארץ לא ויתרו על התחפושות. חן עזרא האסטרונאוט לבש סרבל כתום, אייל גולסה ואישתו כאדם וחווה ואיתי שכטר הפך ל''שוגר דדי''. גם שאר שחקני מכבי ת''א הצטרפו לחגיגה הפורימית

בטי האוס סלון & גרדן בתל אביב, נערכה אמש (ראשון) חגיגה ענקית כאשר שחקני אלופת המדינה, מכבי תל אביב, לצד בנות הזוג היפות, חגגו את חג הפורים במסיבה מטורפת. בנוסף אליהם, גם שחקני מכבי נתניה חגגו את פורים במסיבת קריוקי ואלו התחפושות הנבחרות.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פורים שמח!

A post shared by Eitan Tibi (@eitantibi) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Purim 

A post shared by Dor Micha (@dormicha) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פגז על חלל 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mummies in the house 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Purim  Number 3 is in the oven  #פנטומימאים #עודאחד

A post shared by Avi Rikan (@avirikan) on

 

A post shared by Dan Glazer (@dan_glazer) on

 

A post shared by Yonatan Cohen (@yonatancohen) on


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Purim  Number 3 is in the oven #פנטומימאים #עודאחד

A post shared by Avi Rikan (@avirikan) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mummies in the house 

A post shared by Dan Glazer (@dan_glazer) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nice to meet you! I’m your SUGARDADDY

A post shared by Itay Shechter (@itayshechter) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פורים שמח 

A post shared by Hen Ezra (@hen_ezra.8) on

 

נגישות