שועה לא הופיע לאימון מכבי חיפה: ''הוא משחק באש''בן ארפה חתם בוויאדוליד, יונייטד תחזיר את אלכסיסקאמבק ענק לרוג'ר פדרר בדרך לחצי גמר אוסטרליההפועל ב''ש תעמוד לדין בגין קריאות גזעניות מול ק''שלברון נפרד: ''אחי הגדול, אמשיך את המורשת שלך''דונצ'יץ' ודאלאס חזרו לנצח, 50 לגורדון בניצחון יוסטוןבעקבות האסון: נדחה המשחק בין הלייקרס והקליפרסארסנל עלתה לשמינית הגמר אחרי 1:2 מול בורנמות'ניצחון שישי רצוף לעירוני ר''ג, 67:71 על מכבי אשדודשועה השתולל אחרי שלא שותף: ''נמאס לי להיות פה''
ליאו מסי עם סילבן אדמס (באדיבות נבחרת ארגנטינה)

מרגש: ליאו מסי פגש את ילדי פרויקט הצל ליבו של ילד

ראשון | | 22:50    מאת מערכת ישראל ספורט

סילבן אדמס העומד מאחורי הפרויקט במסגרתו מגיעים לישראל ילדים מכל העולם ובראשם ילדים מאפריקה לניתוחי לב מצילי חיים בביה''ח וולפסון, הביא משלחת ילדים מטנזניה, סנגל וזנזיבר למפגש עם כוכב הענק

הלב יוצא אל אפריקה: הערב (ראשון) הביא איש העסקים והפילנתרופ הקנדי-ישראלי סילבן אדמס העומד מאחורי פרויקט "הצל ליבו של ילד" משלחת ילדים מטנזניה, סנגל וזנזיבר למפגש מרגש עם כוכב הענק ליונל מסי ושאר כוכבי נבחרת ארגנטינה. 

(צילום באדיבות נבחרת ארגנטינה)
כוכבי הנבחרת שהגיעו אל מלון הילטון לאחר טיסה ממושכת מערב הסעודית, אכלו את ארוחת הערב בחדר האוכל ועצרו את הארוחה כדי לקבל סקירה על הפרויקט שבמסגרתו מגיעים לישראל ילדים מכל העולם ובראשם ילדי מדינות  אפריקה לניתוחי לב מצילי חיים בבית החולים וולפסון. הכוכבים מחאו כפיים סוערות ופגשו את הילדים המרגשים והאמיצים. 

הילדים קיבלו חולצות וכדורים של נבחרת ארגנטינה עליהם חתמו הכוכבים הגדולים.   סילבן אדמס, ציין: "העם היהודי פועל להצלת נפשות בכל העולם. אני גאה להוביל יחד עם הרופאים הטובים ביותר בישראל את הפרויקט יוצא הדופן הזה של ניתוחי לב מצילי חיים".

נגישות