אלניב ברדה: ''אני תמיד מאוכזב ברגע שאני לא מנצח''שביעות רצון במכבי ת''א: ''ערב שבו הכל הסתדר לנו''אלטמן כבש בפלייאוף האירופית, בריבו בקונפרנס ליג0:1 דרמטי להפועל פ''ת על כפר קאסם, מכבי יפו דרסהבלסינג אפריפה עלה לגמר אליפות אירופה ב-200 מטרההכרעה בטרנר: 1:1 להפועל ב''ש בחוץ מול קראיובה''כדי לנצח קבוצה כזאת צריך 15 שחקנים ברמה טובה''מאזן מושלם בהכנה: 61:105 קליל לישראל על רומניהמקדמה לקראת הגומלין: מכבי ת''א ניצחה 0:1 את ניסהתעמלות: ארטיום דולגופיאט עלה לגמר אליפות אירופה
בדרך חזרה. דור פרץ (ישי נאמן)

הקאמבק מתקרב: דור פרץ על סף חזרה למכבי תל אביב

שבת | | 22:45    מאת חיים נתנאל

הקשר בן ה-27 עדיין מחזיק בכמה הצעות מחו''ל, אך צפוי לחתום רשמית מיד אחרי תשעה באב ולחזור לקדנציה שלישית במועדון נעוריו. החוזה ינוע סביב 550 אלף יורו נטו לעונה. גם יונתן כהן על הכוונת של הצהובים

דור פרץ בדרך חזרה למכבי תל אביב. בעשרת הימים האחרונים הואצו המגעים עם פרץ ועם סוכנו אבי נמני. העיכוב בימים האחרונים נבע מכך שנמני נסע למוסקבה לטפל בהעברת עדן קארצב לדינמו מוסקבה. הסוכן כבר שב לארץ לפני סוף השבוע ולמעשה סיכם עקרונית יחד עם השחקן והקבוצה שהחוזה ייחתם רק לאחר ט' באב. פרץ בן ה-27, עשה כל מאמץ להישאר באירופה אבל ההצעות שקיבל היו פחותות ממה שמכבי תל אביב הציעה לו. מכבי תל אביב שטחה בפניו חוזה שנכ בין 500 אלף ל-550 אלף יורו לעונה בחוזה לשלוש שנים עם אופציה לשנה נוספת .

צפוי לחתום. דור פרץ (ישי נאמן)
דור פרץ לא התלהב מההצעה שהציעה לו בלקפול מהצ'מפיונשיפ, שהייתה פחותה בהרבה מזו שהציעה לו מכבי תל אביב, בנוסף ללחץ שהפעילו עליו הקבוצה וגם המשפחה שרצתה אותו חזרה בישראל. הפנייה של מכבי תל אביב והדבקות שלה להחזיר אותו לשורותיה, במיוחד שהוא שחקן חופשי, עשו את שלהם והקשר נעתר לחזור לקדנציה שלישית. לבקשתו החוזה יחתם מיד אחרי ט' באב, אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון.

גם הוא על הכוונת. יונתן כהן (ישי נאמן)
על הכוונת של הצהובים גם יונתן כהן שהביע רצון לשוב לקבוצה לאחר שהבין שהמאמן ולאדן איביץ' הביע את רצונו לראות אותו חזרה בקבוצה ובהיותו שחקן כנף, אולי יוכל לשחרר את אחד מהשחקנים הזרים. הבעיה עם יונתן כהן שאיננו שחקן חיפשי וקבוצתו פיזה עדיין לא הגמישה את דרישתה למחיר של שני מיליון יורו תמורתו. גם אלי דסה הוזכר כמועמד לחזור, אך הוא מתכוון למצות עד תום האפשרות לשחק באירופה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות