אברמוב לאוהדים: ''יחד נחזיר את בית''ר לקדמת הבמה''רשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושליםבשל מחלה: דני אבדיה לא יטוס עם הנבחרת לגיאורגיהרכש ראשון למחזיקת הגביע: רוברט קרטר חתם בהרצליהמכה קשה לבני סכנין: מוחמד אבו יונס עוזב את הקבוצהעומר אגבדיש חתם ל-3 שנים נוספות בהפועל ירושליםמרקו טוצ'י נחת לבדיקות רפואיות, החוב לרודריגס כוסהבמכבי חיפה בטוחים: ''ההפסד הזה יעשה לנו רק טוב''לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''
דניאל ג'רבי (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

אוהד בן 10 מאשקלון יצטרף לנסיעה של חיפה ללימסול

שבת | | 17:38    מאת אדי חליאבין

הראיון הוויראלי של דניאל ג'רבי לחדשות 12, אותו סיים במילות עידוד לקבוצה, לא נעלם מעיני המועדון, שהזמין אותו ואת אביו למשחק בקפריסין. נשיא הירוקים יעקב שחר: ''שמח להעניק להם כמה ימים של שקט''

מחווה מרגשת של האלופה: בעקבות ההסלמה בדרום ראיינו בחדשות 12 את תושבי הדרום על המצב. אחד המרואיינים היה דניאל ג'רבי, בן ה-10 מאשקלון שסיים את הראיון לכתב יונתן ריגר במילות עידוד דווקא למכבי חיפה.

במועדון צפו בשידורי החדשות, והחליטו להזמין את דניאל ואביו כאורחים של המועדון בטיסה למשחק הגומלין במסגרת הסיבוב השלישי של ליגת האלופות נגד אפולון לימסול. מנהלת ה-VIP של המועדון, נורית שרון, יצרה קשר עם האב שהתרגש מהמחווה וסיפר במיידי לבנו על ההפתעה הנעימה. השניים יצטרפו מחר לטיסת הקבוצה לקפריסין כמחווה ומתוך כוונה להעניק להם כמה ימים של שקט בעקבות המצב.

דניאל ג'רבי (האתר הרשמי של מכבי חיפה)
נשיא המועדון, יעקב שחר, אמר לאתר הרשמי: "שמח להעניק להם כמה ימים של שקט ומייחל לשקט עבור כל תושבי הדרום ועוטף עזה". אביו של דניאל, עמי ג'רבי, אמר לאתר הרשמי: "אני לא מאמין, אלו ימים לא פשוטים. תודה על המתנה הזו, דניאל מאושר".

מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, אמר לאתר הרשמי: "גם בימים לא פשוטים אלו, למכבי חיפה תפקיד משמעותי בחברה ובקהילה, ואנחנו מזדהים עם תושבי הדרום וליבנו איתם, נעשה הכל לשמח את תושבי הדרום שעוברים ימים לא פשוטים. כולנו כמובן מייחלים לביטחון האישי ולחזרה מהירה לשגרה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות