רון פולונסקי סיים חמישי בגמר ב-200 מטר מעורב אישיענבר: נלמד ונתקן טעויות תוך מתן גיבוי מוחלט לשופטיםשלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''א
יוגב דגן עם המדליה (באדיבות איגוד השחייה)

ארד ליוגב דגן באליפות אירופה U15 בשחייה אמנותית

ראשון | | 14:06    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שעשה היסטוריה בשחייה אומנותית והיה לגבר הראשון שהשתתף בתרגיל הקבוצתי באליפות אירופה, זכה בארד בתרגיל הסולו החופשי לאחר שסיים עם 74.6667 נקודות. לרמן סיימה במקום התשיעי בגמר

השחיין האמנותי הישראלי יוגב דגן זכה היום (ראשון) במדליית הארד באליפות אירופה U15 בשחייה אמנותית, הנערכת בצרפת. דגן, שכבר בשנה שעברה עשה היסטוריה כגבר הראשון אי פעם שמשתתף בתרגיל קבוצתי באליפות אירופה, התקדם השנה עוד צעד והפך לגבר הישראלי הראשון על הפודיום באליפות היבשתית.

נבחרת ישראל (באדיבות איגוד השחייה)
יוגב זכה לציון של 74.6667 נקודות על תרגיל הסולו החופשי שלו והקדים בקרב על המדליה את השחיין הספרדי אגווילאר סאנצ'ס, כשבזהב זכה לוקה ואליסיוני הצרפתי ובכסף פיליפו פלאטי האיטלקי (בסך הכל השתתפו בתרגיל לנערים 4 שחיינים). בתרגיל המקביל לנערות, סיימה אלכסנדרה לרמן הישראלית במקום השישי את התרגיל החופשי עם ציון של 76.7 נקודות בגמר, וסיימה תשיעית בשקלול תרגילי החובה.

בתרגיל הקומבו החופשי סיימה הנבחרת במקום הרביעי עם ציון של 77.6333 נקודות, כאשר ללרמן ודגן חברו לתרגיל מריה דיאצ'נקו, נטע פרנקל, איה מזור, נועה מזרחי, שאיה שר שלום נחמד, מישל סטרוז', נוגה לוי וסופיה אקוטין. בתרגיל הקבוצתי החופשי סיימה ישראל במקום השישי עם ציון של 76.8333 נקודות. את הנבחרת מובילות המאמנות ולריה אפריילבה, סשה קונין ואתי לוי. השופטות שמייצגות את ישראל בתחרות הן סבטלנה קרופקין וז'אנה לדנב.

נגישות