שלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''אמקום 24 לבר סולובייצ'יק, הערב: הגמר של פולונסקיליגה לאומית: מכבי רמת גן החתימה את עידן אלבר
גל צוקרמן (צילום: Giovanni Mitolo)

גל צוקרמן סיימה במקום ה-6 בגביע העולם בקייט פויל

ראשון | | 19:35    מאת מערכת ישראל ספורט

הנבחרת שכללה את דביר אזולאי, יעל פז וזוהר חרובי סיימה את התחרות שנערכה באיטליה ללא מדליות, ותשוב לארץ לאימונים לקראת אליפויות אירופה והעולם שיתקיימו בחודשים ספטמבר ואוקטובר הקרובים

נבחרת ישראל בגלישת קייט סיימה היום (ראשון) את תחרות גביע העולם בגלישה, שהתקיימה בגיזרייה, איטליה, עם חצי גמר ומקום שישי לגל צוקרמן.

צוקרמן, שברוב ימי התחרות התמקמה בתחילת העשירייה השניה התעלתה עם יום שלישי מופלא, בו סיימה את השיוטים במקומות 3,4,4,5,4, מה שהזניק אותה למקום החמישי הכללי ולחצי גמר התחרות. בפורמט התחרויות החדש בקייט פויל מחולקות המתחרות לשני בתי חצי גמר, כאשר רק גולשת אחת עולה מכל בית אל הגמר.

על מנת לעלות נדרשה צוקרמן לנצח שני שיוטים, כאשר יריבתה הבריטית הייתה צריכה לנצח רק בשיוט אחד, כיוון שהתברגה לחצי הגמר מהמקום השלישי בתחרות. שיוט חצי הגמר היה צמוד, כאשר הבריטית מתברגת בהובלה וצוקרמן רודפת אחריה לאורך כל השיוט, אך לבסוף סיימה צוקרמן שניה, ובמקום השישי הכללי בתחרות.

שאר תוצאות הנבחרת: דביר אזולאי (מקום 11), יעל פז (25) וזוהר חרובי (42). בנשים סיימה מיה אשכנזי במקום 15. במקביל לגביע העולם התקיימה גם אליפות העולם לנוער, שם זכה כרמל אבישר במדליית הארד בקטגוריה לגילאי 15 ומטה ואורי שמש סיים במקום ה-11. נבחרת הקייט פויל חוזרת כעת לישראל לאימונים לפני אליפויות אירופה והעולם, שיתקיימו בספטמבר ואוקטובר הקרובים.

נגישות