שלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''אמקום 24 לבר סולובייצ'יק, הערב: הגמר של פולונסקיליגה לאומית: מכבי רמת גן החתימה את עידן אלבר
איתמר לוי (יח''צ)

איתמר לוי מונה למנהל מחלקת האתלטיקה במכבי ת''א

ראשון | | 14:35    מאת מערכת ישראל ספורט

לוי בן ה-31, אלוף ושיאן ישראל בהדיפת כדור ברזל, מחליף בתפקיד את טל דואניס: ''מכבי תל אביב הוא מועדון הספורט המקצועי והאיכותי ביותר בישראל . בית חם לספורט ולספורטאים, אני מודה על הבחירה בי''

האתלט איתמר לוי (31), אלוף ושיאן ישראל בהדיפת כדור ברזל, מונה למנהל מחלקת האתלטיקה של מכבי תל אביב.

לוי, המחליף בתפקיד את טל דואניס, יליד קצרין, הצטרף למכבי תל אביב ב-2013 , הוא בעל תואר שני במנהל עסקים וניהול ספורט מאוניברסיטת ARKANSAS STATE UNIVERSITY  . ב-2018 שבר את השיא הישראלי בהדיפת כדור ברזל בו החזיק איגור אברונין במשך 27 שנים – 19.09 מטרים כשקבע  19.36 מטרים.

במהלך לימודיו בארצות הברית, ב-2018 , התחרה בגמר אליפות המכללות בה התחרו 16 האתלטים הטובים בארה"ב, כל אחד בתחומו וזכה בתואר היוקרתי ALL AMERICAN. שנה לאחר מכן חזר לישראל אחרי שבע שנים בארה"ב והחל לאמן אתלטיקה והרמת משקולות במכבי תל אביב. לוי הוא סגן אלוף ישראל בהרמת משקולות במשקל כבד לשנת 2021. לצד עבודתו במועדון כמנהל מחלקת האתלטיקה, ימשיך לוי לעבוד גם כמאמן באגודה. חניכיו הבולטים הם דניס וואליאולין אלוף ישראל בזריקת דיסקוס ואסטל ולאנו אלופת ישראל בהדיפת כדור ברזל וזריקת דיסקוס.

איתמר לוי  (יח''צ)
לאחר מינויו לתפקיד אמר איתמר לוי: "מכבי תל אביב הוא מועדון הספורט המקצועי והאיכותי ביותר בישראל . בית חם לספורט ולספורטאים. אני רוצה להודות לטל דואניס על עבודתו המקצועית המסורה ועל התמיכה האישית בי, כשסייע לי בקליטה המחודשת שלי בארץ עם שובי מארה"ב. אני בטוח שהוא ימשיך בעתיד להיות חלק בלתי נפרד ממכבי תל אביב".

"אני חש גאווה ומחויבות גדולה להוביל את מחלקת האתלטיקה של מכבי תל אביב להישגים והצלחות. אני שואף ליישם את הידע והניסיון הניהולי שצברתי במשך השנים, להגדיל משמעותית את כמות האתלטים בעיר תל אביב יפו  ובאגודה ובמקביל להעלות ולשפר את הרמה המקצועית של האתלטים בכל הרמות. מוטלת עלי המשימה לשדרג את המעטפת המקצועית של המחלקה ולהעניק לספורטאים את התנאים המרביים מתוך מנטליות חסרת פשרות ושאיפה למצוינות והישגיות".

יו"ר מכבי תל אביב ענפי ספורט, דורון שיטרוק, אמר: "אתלטיקה היא מלכת הספורט וכענף מוביל בתנועה האולימפית יש לה חשיבות מקצועית גדולה מאד אצלנו במועדון. לאיתמר לוי משימה מאתגרת מאד להרחיב את תשתיות האתלטיקה אצלנו במכבי תל אביב. אני מאחל לו בהצלחה רבה ואני גם בטוח שיצליח". 

מנכ"ל האגודה לי און ישראלי אמר: "המדיניות שלנו במכבי תל אביב היא להעסיק אנשי מקצוע מן הדרג האיכותי ביותר בישראל. הצוותים המקצועיים העובדים אצלנו  המאמנים והמנהלים המקצועיים שלנו הם בעלי ידע רב וניסיון עצום, המכירים היטב את הספורט בישראל ובעולם ואת שנדרש כדי להגיע להישגים גבוהים ברמות הבינלאומיות הגבוהות ביותר. איתמר לוי מצטרף לצוות מקצועי איכותי שעובד במכבי תל אביב ומחויב למועדון במלוא מובן המילה" . 

נגישות