שלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''אמקום 24 לבר סולובייצ'יק, הערב: הגמר של פולונסקיליגה לאומית: מכבי רמת גן החתימה את עידן אלבר
מירוץ הלילה של המכביה (רונן טופלברג)

כ-5,000 רצים השתתפו במירוץ הלילה מכביה 2022 בי-ם

שני | | 22:10    מאת מערכת ישראל ספורט

אלפי רצים נטלו חלק במירוץ הלילה מכביה Winner ירושלים, המתקיים זו השנה הרביעית. ראש העיר ירושלים משה ליאון: ''מתרגשים להביא את המכביה למקומה הטבעי, שמחים על שיתוף הפעולה עם המכביה''

כ-5,000 רצים השתתפו הערב (שני) במירוץ הלילה מכביה Winner ירושלים המתקיים זו השנה הרביעית. הרצות והרצים חלפו על פני אתריה ונופיה המרהיבים של ירושלים, ביניהם: מוזיאון המדע, כנסת ישראל, האוניברסיטה העברית, גן הוורדים, מנזר המצלבה, אצטדיון גבעת רם ועוד. המירוץ, אותו ארגנה עיריית ירושלים בשיתוף עם המכביה ובחסות המועצה להסדר ההימורים בספורט, הטוטו. כלל שלושה מקצים: 5 ק"מ, 10 ק"מ וחצי מרתון – 21 ק"מ. את המירוץ הפיקה חברת 'כפיים'.

"אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם המכביה זו הפעם הרביעית, ומתרגשים להביא את המכביה למקומה הטבעי – עיר הבירה ירושלים", אמר ראש העיר ירושלים, משה ליאון. "הריצה מול הנופים עוצרי הנשימה של הבירה בליווי אלפי הרצים שהגיעו לחגוג את אירועי הספורט הגדולים בישראל, מייצרים אווירה ייחודית השמורה לעיר ירושלים שממשיכה לחבר את יהודי כל העולם ושמחה לתמוך באירועי ספורט ותרבות חשובים כאלה".

"אנחנו מתרגשים מאוד מכלל אירועי המכביה, אבל במירוץ הספציפי הזה יש התרגשות מיוחדת. האווירה המיוחדת של ירושלים מורגשת בכל פינה בה עובר מירוץ בלילה ואנחנו שמחים על שיתוף הפעולה הפורה עם עיריית ירושלים", מסר רואי הסינג, מנכ"ל המכביה ה-21, "בימים אלה מתקיימים אירועי ספורט בכל רחבי הארץ ואנחנו מזמינים את כלל עם ישראל לצאת ולחגוג ספורט באירועים המיוחדים".

מנכ"ל הטוטו בפועל מאיר ברדוגו הוסיף: "זו חוויה מדהימה לקחת חלק במרוץ הלילה מכביה ווינר ירושלים בהשתתפות אלפי רצים מהארץ והעולם, ועל רקע הנופים הקסומים והמונומנטים ההיסטוריים של העיר. זה מרגש לראות איך אירוע ספורט הופך לאירוע ציוני ברמה הלאומית המחבר אליו יהודים מהתפוצות, ומספר באופן חווייתי את הסיפור של מדינת ישראל".

נגישות