איגוד השופטים קיים אירוע חגיגי לרגל פתיחת העונההפועל ב''ש: ''בכל אצטדיון נבוא להשלים את המשימה''סרחיו גומס בדרך למנצ'סטר סיטי, מויסה קן הוצע לניסריאל מדריד פייבוריטית בספרד, קרב צמוד צפוי באיטליהאנצ'לוטי: ''בנזמה הוא מנהיג, ראוי לזכות בכדור הזהב''בפעם החמישית: ריאל מדריד זכתה בסופר קאפ האירופידז'יקיץ': ''אולי השמות לא מפוארים, אך תנו לנו צ'אנס''עדיין במאזן מושלם: נבחרת הנוער עלתה לחצי הגמרעסקת בית''ר י-ם: ג'קי בן זקן תיווך בין חוגג לאברמובאיביץ': ''זה משחק שכל דבר יכול לקרות בו, רוצים לנצח''
ברוכים השבים. אור זהבי (האתר הרשמי)

שוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-ם

שני | | 16:42    מאת רועי ינקלוביץ

הבלם בן ה-26, ששיחק בעונה החולפת בבני יהודה, חתם לעונה אחת עם אופציה. במקביל, הירושלמים מתכננים להעמיד תקציב שכר שחקנים של 7 מיליון ש''ח, מנהלה של 4 מיליון ש''ח ופריסת חובות למספר שנים

בית''ר ירושלים הודיעה היום (שני) על חזרתו של הבלם אור זהבי שחתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת באמצעות סוכנו טל בן חיים. הבלם בן ה-26 שיחק בעונה החולפת בבני יהודה ולפני כן היה שלוש שנים בבית"ר ירושלים, אליה הגיע מהיריבה העירונית, הפועל ירושלים.

אור זהבי עם סוכנו, טל בן חיים (האתר הרשמי)
זהבי, שקיבל את המספר 5, אמר לאחר החתימה: "כיף וטוב לי לחזור הביתה, אל המקום שאני אוהב ולתת הכל בשביל המועדון והסמל. אני רוצה להודות למאמן יוסי אבוקסיס על האמון ובטוח שאחזיר על המגרש". כעת ינסה המאמן להחתים גם קשר ושני שחקני התקפה לפני היציאה למחנה האימונים באוסטריה באמצע החודש.

בתוך כך, בבית"ר ירושלים עדיין מתקשים להעביר את תקציב המועדון בבקרה התקציבית. כרגע הדד ליין של בית"ר לעבור בבקרה הוא עד ה-10 ביולי, אבל עושה רושם שהצהובים-שחורים יקבלו הארכה נוספת כדי להעמיד את התקציב. אם יאושר תקציב הכנסות של 16 מיליון ש"ח, התכנית של הקבוצה מהבירה היא כזו: תקציב שכר שחקנים שנע סביב 7 מיליון ש"ח, תקציב מנהלה בגובה 4 מיליון ש"ח ופריסת חובות למספר שנים (כ-5 מיליון ש"ח בשנה). 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות