''לה פמיליה'' נגד קריאות גזעניות, בבית''ר י-ם בירכותוקם נבחרת נשים ישראלית מטעם ספיישל אולימפיקססטרשנוב: ''הגיעה העת להחמיר את הענישה במגרשים''זעם במכבי חיפה על אי דחיית המשחק מול בני סכניןשחקנים יותאמו לקבוצות באמצעות בינה מלאכותיתלייבוביץ' בחיפה-סכנין, ריינשרייבר בנתניה מול בית''רפריס 2024: ''אייזנברג-אליאש'' תעניק חסות לענבר לניראליפות אירופה בשחייה: גמר ושלושה חצאי גמר לישראלהפועל תל אביב ובית''ר ירושלים יעמדו לדין בהתאחדותמחממים את היחסים: משלחת ממרוקו מגיעה לישראל
קבלת הפנים החגיגית (רועי ינקלוביץ)

אופיר חיים לשחקנים: ''אתם הגאווה שלי, אוהב אתכם''

ראשון | | 20:11    מאת רועי ינקלוביץ

אחרי שהוכתרה לסגנית אלופת אירופה עד גיל 19 וגם הבטיחה את הכרטיס למונדיאליטו, נבחרת הנוער זכתה לקבלת פנים חגיגית. המאמן: ''מאוכזב שלא זכינו'', יו''ר ההתאחדות חסון: ''הוכחתם שחלומות מתגשמים''

אחרי שהוכתרה לסגנית אלופת אירופה עד גיל 19 וגם הבטיחה את הכרטיס למונדיאל עד גיל 20 שיתקיים באפריל באינדונזיה, נבחרת הנוער זכתה הערב (ראשון) לקבלת פנים חגיגית בבית הנבחרות בשפיים. לאירוע החגיגי הגיעו בין היתר שר התרבות והספורט חילי טרופר, יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון, בני משפחות השחקנים ואורחים נוספים.

מאמן הנבחרת אופיר חיים אמר: "מה שעשינו באמת מדהים, אבל אני קצת מאוכזב שלא הבאנו את הגביע, זה מפריע לי. אני שמח מאוד בשביל כולם על ההישג האדיר הזה, אני מאוד מתרגש, שמח בעיקר בשביל אבא שלי שיושב פה היום. כל החיים הוא רדף אחריי כדי שיהיה שחקן כדורגל, והדבר שאני הכי רוצה בעולם זה לגרום לו אושר. אני רוצה להגיד תודה לצוות האדיר שלי ולשחקנים שנכנסו אחד אחד ללב שלי. אני כל כך אוהב אותם ואני בטוח שהם מרגישים את זה. זה שהגענו לגמר זה הישג אדיר, אך מה שהכי חשוב זה הדרך שהצגנו. שיחקנו כדורגל מצוין ולחצנו כל יריבה ששיחקנו נגדה. אמרתי לשחקנים שהם יכולים לעשות את זה, ושהם לא פחות טובים מאף נבחרת אחרת, וכשהסתכלתי להם בעיניים הרגשתי שהם מאמינים לי ומאמינים בזה. אני רוצה להגיד לשחקנים תודה, אתם הגאווה שלי ואני אוהב אתכם, תודה שהבאתם אותי למעמד הזה".

הקפטן איליי מדמון הוסיף: "אני רוצה להודות לאלוקים על החוויה הזאת, על השבועיים המטורפים האלה, על הזכות להיות חלק מהדבר המדהים הזה. אני הכי גאה בעולם להגיד שאני הקפטן של סגנית אלופת אירופה. כמובן שרצינו ועשינו הכל כדי להיות אלופי אירופה, וזה לא הספיק, אך אני גאה בכל אחד ואחד מהאנשים שיושבים פה, ואין זכות גדולה יותר מלהיות הקפטן של האנשים המדהימים שנמצאים פה. אני רוצה להודות לכל הצוות המקצועי ולשחקנים, ובעיקר לאופיר חיים שהוא בן אדם מדהים, מעבר לפן המקצועי הוא חבר של כל אחד מאיתנו השחקנים, הוא יודע לגעת בלב של כל אחד מאיתנו, כל ההצלחה הזאת והמילים החמות מגיעות לו, הוא באמת בן אדם מדהים והוא עושה פה עבודה מדהימה. תודה לכולם על כל התמיכה".
 


יו"ר ההתאחדות אורן חסון אמר: "אנחנו נמצאים בסיומו של מסע שבו גילינו שחלומות מתגשמים. מסע שעוצב ע"י כשרונות בלתי רגילים, גאווה לאומית ואחווה. אני גאה בכם על הרוח הספורטיבית, על ההתמדה, על מנטליות אדירה, על עשרות מאבקים פיזיים חסרי פשרות. הגשמתם חלום. יותר מכל, הסיפוק הוא שהחזון הפך למציאות - הפיכת הפירמידה, השקעה בלתי רגילה בגילאים הצעירים. בנינו תכניות מקצועיות וסדורות, התחמשנו באנשי המקצוע הטובים ביותר, העמדנו מערכת מהטובות ביותר, מתוך אמונה בכישרון שלכם ובכישרון של דורות העתיד. אין ראויים מכם לכבד את המעמד הזה, הוכחתם שיש לכם את המנטליות להתמודד ולנצח את היריבות החזקות באירופה. זה שיא בלתי רגיל, אבל זה שיא שכמו כל שיא צריך להישבר. שיא שצריך להפוך להתחלה. מאמין שתכבשו פסגות נוספות. אני קורא מפה לקברניטי המדינה, ומזמין אותם להצטרף למסע".

שר התרבות והספורט, חילי טרופר: "נולדתם בבתים שנתנו לכם את הגב, תודה לכל השותפים בהתאחדות לכדורגל. הרבה מאוד כישרון יש פה, מה שמיוחד זו הרוח והלכידות. אין כוח בעולם שיכול לעמוד מולנו שאנחנו ביחד. החבורה הזו לימדה אותנו שיעור חשוב על היכולת לעבוד ביחד. נתתם לנו גאווה בתקופה של בלגן פוליטי. רק בשביל ההודעות שקיבלנו, לא קורה הרבה שכל כך הרבה ישראלים רוצים לראות נבחרת עד גיל 19. לכדורגל יש כוח לרגש ולגעת באנשים, נתתם לנו כמה רגעים יפים מאוד, מיוחדים מאוד, תודה לכם על הרגעים האלה - ובונים עליכם לעתיד טוב עבור המדינה ונבחרת ישראל".

נגישות