אנסטסיה גורבנקו עלתה לחצי גמר במקצה ל-50 מטר גבבזכות הילדים: דורטמונד חזרה מפיגור ל-1:3 בפרייבורגלראשונה מאז 2005: מסי לא במועמדים ל''כדור הזהב''חבל: נבחרת השליחים מיקס של ישראל נפסלה בגמרשריפה פרצה בחדר החשמל באצטדיון טדי, אין נפגעיםמכבי נתניה הודיעה על מעבר קארצב לדינמו מוסקבהללא אבדיה: נבחרת ישראל ניצחה 96:104 את גאורגיהנבחרת הנוער בכדוריד העפילה לגמר אליפות אירופהזאק הנקינס נחת בישראל: ''באתי בכדי לזכות בתארים''אליפות אירופה: נבחרת הקדטים דרסה 55:81 את הולנד
מיץ' גולדהאר עם שרן ייני וערן זהבי (מכבי ת''א, האתר הרשמי)

הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''א

שלישי | | 16:42    מאת חיים נתנאל

הצהובים נכנסו ליום השני של מחנה האימונים וקיבלו חיזוק כאשר גם הבעלים וג'ק אנגלידיס נחתו בהולנד והגיעו לעקוב מקרוב אחרי ההכנות. ריקן וגויאגון הצטרפו לחבריהם, ברביעי: משחק אימון נגד אאכן המקומית

היום השני במחנה האימונים של מכבי תל אביב נמצא בעיצומו ובשעות הצהריים (שלישי) הגיע אליו גם מיץ’ גולדהאר. בעלי המועדון נחת בהולנד והצטרף לקבוצה בעיירה מירלו, בה עורכים השחקנים את ההכנות לקראת העונה הקרובה.

מיץ' גולדהאר עם ולדימיר איביץ' (מכבי ת''א, האתר הרשמי)
עם גולדהאר הגיע גם נציג הבעלים ג’ק אנגלידיס כאשר גם אבי ריקן ופארפה גויאגון שחתמו לאחרונה על חוזים חדשים הצטרפו לחבריהם. 

ולדימיר איביץ' עם אבי ריקן (מכבי ת''א, האתר הרשמי)
בין לבין היום של הצהובים החל עם אימון בוקר, כאשר העבודה תימשך גם בשעות הערב עם אימון נוסף. מחר תקיים הקבוצה משחק הכנה ראשון כאשר תפגוש את אלמניה אאכן מהליגה הרביעית בגרמניה בשעה 18:00.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות