בזכות הילדים: דורטמונד חזרה מפיגור ל-1:3 בפרייבורגלראשונה מאז 2005: מסי לא במועמדים ל''כדור הזהב''חבל: נבחרת השליחים מיקס של ישראל נפסלה בגמרשריפה פרצה בחדר החשמל באצטדיון טדי, אין נפגעיםמכבי נתניה הודיעה על מעבר קארצב לדינמו מוסקבהללא אבדיה: נבחרת ישראל ניצחה 96:104 את גאורגיהנבחרת הנוער בכדוריד העפילה לגמר אליפות אירופהזאק הנקינס נחת בישראל: ''באתי בכדי לזכות בתארים''אליפות אירופה: נבחרת הקדטים דרסה 55:81 את הולנדפורסמה רשימת המועמדים לפרס שחקן השנה של אופ''א
אתלטיקה (צילום: Pixabay)

אליפות אירופה לנוער באתלטיקה תתקיים בירושלים

שני | | 11:44    מאת מערכת ישראל ספורט

האליפות U-18, בה ישתתפו הכישרונות הצעירים של היבשת המועמדים להתמודד בפריס 2024, תתקיים בבירה בין ה-4 ל-7 ביולי. כחלק מהתפיסה לעידוד וקידום הספורט בישראל, הטוטו פרס חסות על האירוע

אליפות אירופה U18 באתלטיקה תיערך לראשונה בישראל והיא תתארח באצטדיון האתלטיקה בגבעת רם שבירושלים. חובבי אתלטיקה יוכלו להגיע לתחרויות שיתפרסו על פני ארבעה ימים ולצפות בספורטאים הצעירים נלחמים על תארי אליפות היבשת.

באליפות ישתתפו כ-1,100 אתלטים מ-50 מדינות. באצטדיון החדש שבגבעת רם יוכלו לצפות כ-3,600 חובבי אתלטיקה, בצעירים המבטיחים שיהיו הדור של המחר באתלטיקה העולמית וייקחו חלק באולימפיאדת פריס 2024.

יו"ר המועצה להסדר ההימורים, שבתאי צור: "הטוטו גאה להיות הספונסר הראשי של אליפות אירופה 18U. האליפות היא אירוע בינלאומי אשר מעורר עניין בעולם כולו בזכות החשיבות שלו וההצצה למתמודדי האולימפיאדה הבאה. הבאת האליפות לישראל נמצאת בראש סדר העדיפויות של הטוטו המעודד לקידום הספורט והחיבור שלו לכלל הקהילה".

מ"מ מנכ"ל המועצה להסדר ההימורים, מאיר ברדוגו: "אנחנו שמחים להעניק חסות לאירוע שעושה היסטוריה בישראל כמו אליפות אירופה 18U. אנו מאמינים שהבאת התחרות לישראל תעניק השראה לכולנו ותצעיד את הספורט הישראלי קדימה עם רגעים שלא יישכחו, המועצה להסדר הימורים בספורט תמשיך לתמוך בספורט בישראל".

יו"ר איגוד האתלטיקה, עמי ברן: "אנו מודים לטוטו על מתן החסות החשובה הזו. שיתוף הפעולה עם הטוטו לקידום הספורט בישראל בכלל והאתלטיקה בפרט נושא פרי המון שנים, ולמעשה אפשר לנו להתמודד מול מדינות אחרות להבאת האליפות הזו לארץ. התקווה היא שלאחר קיום התחרות הזו בבירת ישראל, ירושלים, נוכל לעלות מדרגה נוספת ולהביא אליפויות נוספות לטובת הקהל הישראלי והאתלטיקה בארץ".

נגישות