''לה פמיליה'' נגד קריאות גזעניות, בבית''ר י-ם בירכותוקם נבחרת נשים ישראלית מטעם ספיישל אולימפיקסזעם במכבי חיפה על אי דחיית המשחק מול בני סכניןלייבוביץ' בחיפה-סכנין, ריינשרייבר בנתניה מול בית''רפריס 2024: ''אייזנברג-אליאש'' תעניק חסות לענבר לניראליפות אירופה בשחייה: גמר ושלושה חצאי גמר לישראלהפועל תל אביב ובית''ר ירושלים יעמדו לדין בהתאחדותצפו: דיון הוועדה לבחינת רפורמה במאבק באלימותמחממים את היחסים: משלחת ממרוקו מגיעה לישראלבמשטרה בוחנים: שימוש בפירוטכניקה קרה במגרשים
תמנע נלסון לוי עם המדליה (באדיבות איגוד הג'ודו)

תמנע נלסון לוי זכתה במדליית ארד בגרנד סלאם מונגוליה

שישי | | 15:31    מאת מערכת ישראל ספורט

הג'ודוקא (עד 57 ק''ג) היא הישראלית היחידה עד כה עם מדליה בתחרות, אך לא מסתפקת בארד: ''יכולתי להשיג יותר''. מאמן הנבחרת שני הרשקו: ''מקווים לעוד מדליות''. פרימו וקוקולייב הפסידו בקרב על הארד

תמנע נלסון לוי זכתה היום (שישי) במדליית הארד בקטגוריית המשקל עד 57 ק"ג ביומה הראשון של תחרות הגראנד סלאם באולנבאטר, מונגוליה. בקרב על הארד גברה תמנע בוואזרי על לין צ'אן לינג מטייפה הסינית. מתן קוקלייב וגפן פרימו סיימו במקום החמישי לאחר שנוצחו בקרבות על הארד.

תמנע נלסון לוי עם שני הרשקו (איגוד הג'ודו)
מאמן הנבחרת, שני הרשקו: "גאה מאוד בתמנע, שבזכות יום קרבות איכותי, ובמלחמה ללא פשרות זוכה במדלית ארד בתחרות הקריטריון האולימפי. יש תחושה של החמצה עבור תמנע וגם עבור גפן פרימו שסיימה במקום ה-5, אבל אנחנו שמחים על המדליה ומקווים שהיא תפתח את הדרך למדליות נוספות בהמשך התחרות".

תמנע נלסון לוי אמרה: "אני שמחה מאוד על כל מדליה ובטח על מדליה בתחרות הקריטריון הראשונה, ומצד שני אני מרגישה שיכולתי לסיים גבוה יותר על הפודיום. זה רק נותן לי מוטיבציה לעבוד קשה יותר, ואני כבר עם הפנים קדימה לתחרות הבאה. אני רוצה להודות לצוות הנבחרת בראשות שני הרשקו, למאמנים עידו בר וצ׳אלס צ׳יבאנה, לכל הצוות המקצועי בנבחרת, לאיגוד הג’ודו ולחברות שמלוות אותי ודואגות שאוכל להתעסק במחוייבות מלאה בג'ודו, פנתרה, אורשר, הכשרת היישוב, הקריה האקדמית אונו, ובלגיה ישראל".

נגישות