תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
היכל טוטו חולון (אתר FIBA)

יציע ע''ש ישראל אלימלך ייחנך באולמה של הפועל חולון

חמישי | | 16:11    מאת מערכת ישראל ספורט

הסגולים יערכו מחווה מרגשת לכבוד אחד מגדולי שחקני המועדון בכל הזמנים, כשיקראו ליציע B בהיכל הטוטו של שמו. רכז העבר, שמתגורר בלאס וגאס ונמצא בביקור מולדת, ישתתף בטקס החנוכה בתחילת השבוע

מחווה מרגשת: אלופת המדינה הפועל חולון הודיעה היום (חמישי) שתקיים ביום ראשון טקס מיוחד שבו ייקרא יציע B בהיכל טוטו על שמו של ישראל אלימלך, סמל סגול ומגדולי השחקנים של המועדון בכל הזמנים. אלימלך, שחגג אתמול את יום הולדתו ה-62, נמצא כעת בביקור מולדת עם ילדיו ונכדיו. 

אלימלך גדל במחלקת הנוער הסגולה ושיחק במדי הקבוצה הבוגרת בשתי קדנציות שונות (1978-1992, 1995-1997) וכן שיחק במכבי תל אביב, הפועל גבעתיים, הפועל אילת ומכבי אשדוד, שבמדיה גם פרש ב-2001. הוא מדורג עד היום במקום השלישי בין קלעי חולון בכל הזמנים (מתחת לעופר אשד ולרמי צייג-ברק), עם 3,453 נקודות.

בהיכל טוטו חולון כבר יש יציעים על שם שתי אגדות עבר - יציע עופר אשד ומולו את יציע מיכה שמבן, שבאמצעותם הנציחה הפועל חולון את עופר אשד ומיכה שמבן המנוחים - האחד מלך הסלים שלה, והאחר מאמנה השורשי והראשון. כעת יציע B, שבו יושב הגוש המעודד מאחורי הסל, ייקרא על שמו על אלימלך.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות