תומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרוממשיכה בבניית הסגל: ג'רל מרטין מצטרף למכבי ת''אפורסם דו''ח האלימות: שירי שואה, התפרעות והומופוביהרכש חדש להפועל ב''ש: דייויד אפיאני חתם לשנתייםליגיונר חדש: אז'ובל חתם בפרת' גלורי האוסטרליתרשמית: גבריאל ז'סוס עבר ממנצ'סטר סיטי לארסנלגלוך: ''עדיין לא מעכלים, לא יודע מה יהיה איתי העונה''תומר גינת: ''האתגר גדול וקשה, אבל מאמינים בעצמנו''דג'וקוביץ' העפיל לרבע גמר ווימבלדון, יפגוש את זינרגודס: ''חש מרירות אחרי הסיבוב הזה, אבל אלה החיים''
גיא גודס עם פיני גרשון (איגוד הכדורסל)

גודס: ''זה החלון שיראה לנו לאן בדיוק מועדות פנינו''

שלישי | | 17:08    מאת רועי ינקלוביץ

נבחרת ישראל החלה את ההכנות שלה לקראת המשחקים מול פולין ואסטוניה במוקדמות המונדובאסקט, שיתקיימו בסוף השבוע הבא. גודס: ''הפולנים והאסטונים נמצאים אולי בכושר טוב יותר, מדר ייעדר? לא אידיאלי''

נבחרת ישראל קיימה היום (שלישי) אימון רשמי ראשון לקראת צמד המשחקים במסגרת מוקדמות אליפות העולם 2023, ב-30 ביוני נגד פולין בלובלין וב-3 ביולי נגד אסטוניה בהיכל קבוצת שלמה. למשחק מול האסטונים נותרו כמה מאות כרטיסים וההיכל צפוי להיות מלא.

נבחרת ישראל יוצאת לחלון השלישי והאחרון של השלב הראשון במאזן 2-2 וזקוקה לניצחון אחד כדי להבטיח עלייה לשלב השני של מוקדמות אליפות העולם, שם תפגוש שלוש נבחרות מבין סלובניה, קרואטיה, פינלנד ושבדיה. המשחק הראשון בשלב הזה יהיה ב-25 באוגוסט בחוץ והשני ב-28 באוגוסט בארץ, חמישה ימים לפני פתיחת היורובאסקט בפראג.

האימון היום (רועי ינקלוביץ)
המאמן גיא גודס אמר: "לקחתי חופשה של ארבעה ימים וחזרתי לעבודה. זה החלון האחרון שיראה לנו לאן מועדות פנינו, לפלייאוף או לא, אז יש למשחקים האלו הרבה חשיבות. לשחקנים אמרתי שזה חלון שהוא יותר מנטלי, כי יש שחקנים שנחו במשך חודש, כאלה שאין להם קבוצה עדיין או שלקחו אליפות לפני כמה ימים, אבל צריך שכולם ישימו את הדברים בצד ויתרכזו אך ורק בהצלחת הנבחרת".

גודס הוסיף: "לכל חלון יש חיים משלו, וראינו את זה המשחקים נגד גרמניה שבו היינו פחות בכושר. החיסרון שלנו הוא שהפולנים והאסטונים התחילו לפנינו והם אולי בכושר טוב יותר, אז אנחנו צריכים לנסות להיכנס לכושר הכי טוב שאפשר ובשורה התחתונה לעשות הכל בשביל לנצח". על היעדרותו של ים מדר נגד אסטוניה: "זה לא אידיאלי, אבל היינו צריכים לעשות פשרות מסוימות. בשבילי הנבחרת היא מעל הכל, זו נבחרת של כל המדינה וכולנו מצפים מהשחקנים להיות מחויבים כמו שהם היו עד היום".

נגישות