''לה פמיליה'' נגד קריאות גזעניות, בבית''ר י-ם בירכותוקם נבחרת נשים ישראלית מטעם ספיישל אולימפיקסזעם במכבי חיפה על אי דחיית המשחק מול בני סכניןלייבוביץ' בחיפה-סכנין, ריינשרייבר בנתניה מול בית''רפריס 2024: ''אייזנברג-אליאש'' תעניק חסות לענבר לניראליפות אירופה בשחייה: גמר ושלושה חצאי גמר לישראלהפועל תל אביב ובית''ר ירושלים יעמדו לדין בהתאחדותצפו: דיון הוועדה לבחינת רפורמה במאבק באלימותמחממים את היחסים: משלחת ממרוקו מגיעה לישראלבמשטרה בוחנים: שימוש בפירוטכניקה קרה במגרשים
עובר למכבי פ''ת. דני עמוס (ישי נאמן)

יורד לליגה הלאומית: דני עמוס חתם במכבי פתח תקווה

ראשון | | 15:19    מאת אדי חליאבין

השוער בן ה-35 עוזב את מכבי נתניה אחרי חמש שנים ומצטרף לקבוצה של שי ברדה, שאימן אותו בעבר בנתניה. עמוס, שהיה מבוקש גם בנס ציונה ובבני סכנין, מחליף את אריק ינקו עבר למכבי בני רייינה

היורדת לליגה הלאומית הודיעה היום (ראשון) על צירופו של השוער דני עמוס, שעזב את מכבי נתניה אחרי חמש שנים בגלל קשיים במו"מ ויחליף את אריק ינקו שעבר לעולה החדשה לליגת העל, מכבי בני ריינה.

דני עמוס (ישי נאמן)
עבור עמוס מדובר בקדנציה שנייה אצל הלוזונים. השוער בן ה-35 שיחק במשך עונה אחת במכבי פתח תקווה ב-2016/17 וכעת, יעזוב את היהלומים אחרי 5 עונות בהן רשם 153 הופעות ליגה. הוא נחשב לאחד השחקנים האהובים והמוערכים הן במועדון והן עבור הקהל.

במכבי נתניה נפרדו מהשוער: "כל סיום הוא התחלה חדשה, אנחנו נפרדים היום מדני עמוס, שוער הקבוצה בחמש השנים האחרונות, מעבר להיותו שוער ברמות הגבוהות ביותר, אישיותו הותירה רושם אדיר - מעורבותו בפעילויות החברתיות ובקהילה, היא דוגמא ומופת לספורטאי, שלפני הכל הוא בן אדם יוצא דופן בעולם הכדורגל בישראל. תודה דני!".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות