''לה פמיליה'' נגד קריאות גזעניות, בבית''ר י-ם בירכותוקם נבחרת נשים ישראלית מטעם ספיישל אולימפיקססטרשנוב: ''הגיעה העת להחמיר את הענישה במגרשים''זעם במכבי חיפה על אי דחיית המשחק מול בני סכניןשחקנים יותאמו לקבוצות באמצעות בינה מלאכותיתלייבוביץ' בחיפה-סכנין, ריינשרייבר בנתניה מול בית''רפריס 2024: ''אייזנברג-אליאש'' תעניק חסות לענבר לניראליפות אירופה בשחייה: גמר ושלושה חצאי גמר לישראלהפועל תל אביב ובית''ר ירושלים יעמדו לדין בהתאחדותמחממים את היחסים: משלחת ממרוקו מגיעה לישראל
תורי ענק בכניסות לסטאד דה פראנס (האתר הרשמי)

אופ''א: ''אנו מתנצלים בפני האוהדים, פתחנו בחקירה''

שישי | | 21:03    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי האירועים החריגים מחוץ לאצטדיון בפריס שהובילו לדחייה של יותר מחצי שעה בפתיחת גמר ליגת האלופות, אופ''א הודיעה: ''נבנה את התמונה המלאה ונפיק לקחים, אסור שדברים כאלה יקרו יותר בשום מקום''

פחות משבוע עבר מאז שריאל מדריד זכתה בליגת האלופות בפעם ה-14 עם 0:1 על ליברפול, אך הסיפור הגדול הגיע טרם הגמר. בעקבות המחדל הענק מחוץ לאצטדיון "סטאד דה פראנס" בפריס, אשר גרם לתורי ענק בכניסה ולהסתננות מסיבית של אוהדים ללא כרטיס, אופ"א הוציאה הערב (שישי) הודעה רשמית בה היא מתנצלת בפני כל מי שנפגע מכך שהגמר נפתח באיחור של 36 דקות.
 


בהודעה מטעם אופ"א נכתב: "אופ"א רוצה להתנצל בפני כל האוהדים שחוו חוויה רעה או היו עדים לאירועים מפחידים מדאיגים לפני פתיחת גמר ליגת האלופות בשבוע שעבר. זה היה ערב שצריך היה להיות חגיגה של כדורגל, ואף אוהד כדורגל לא צריך להיות בסיטואציה כזאת. אסור שדבר כזה יקרה שוב. משום כך, מיד אחרי האירועים אופ"א פתחה בחקירה עצמאית של האירוע. זאת במטרה לזהות את הליקויים בקרב כל המעורבים באירוע הגמר".

עוד נמסר: "מטרת החקירה תהיה להבין איך האירוע קרה וללמוד שיעורים חשובים כדי להבטיח שזה לא יחזור בשום אירוע בעתיד". "החקירה תחפש ממצאים שיובילו להבנת התמונה השלמה ורצף הזמן של השתלשלות האירועים ביום המשחק, בתוך האיצטדיון ובאיזורים הסובבים אותו, כולל בחינת דרכי התנועה והזרימה של האוהדים לאיצטדיון דרך הכניסות השונות בסטאד דה פראנס".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות