עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה''אור שיפר לאופיר את היכולת להתבונן על בני אדם''עוד ניצחון בהכנה: 1:4 למכבי חיפה על עפולה, צמד לדוד
רומן אברמוביץ' עם גביע העולם לקבוצות (האתר הרשמי)

הושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרד

שבת | | 15:13    מאת מערכת ישראל ספורט

הבלוז הודיעו שהמיליארד האמריקאי צפוי להפוך לבעלי המועדון הלונדוני ביום שני הקרוב. הבעלים היוצא נפרד מהמועדון: ''זה היה כבוד של פעם בחיים להיות חלק מהמועדון הזה, זה היה מלווה באחריות גדולה''

אחרי שהמכשול האחרון הוסר במהלך השבוע כאשר ממשלת בריטניה והנהלת הפרמייר ליג אישרו את מכירת צ'לסי לטוד בולי, היום (שבת) שיחרר המועדון הודעה רשמית שלפיה הושג הסכם סופי לרכישת המועדון ע"י האמריקאי.

מהבלוז נמסר: "מועדון הכדורגל צ'לסי יכול לאשר שהסכם סופי אושר אמש למכירת המועדון לטוד בולי. הציפייה היא שביום שני העסקה תושלם". נזכיר שבולי התחייב מטעם קבוצת הרוכשים לשלם לרומן אברמוביץ' במסגרת ההסכם 2.5 מיליארד ליש"ט וכן התחייב להשקיע לפחות עוד 1.75 מיליארד ליש"ט באצטדיון, בסגל ובאקדמיה.
 


היום פרסם אברמוביץ' עצמו הודעת פרידה מהמועדון: "הבעלות על המועדון הזה מלווה באחריות גדולה. מאז שהגעתי לצ'לסי לפני כמעט עשרים שנה, ראיתי ממקור ראשון מה המועדון הזה יכול להשיג. המטרה שלי הייתה להבטיח שלבעלים הבא תהיה חשיבה שתאפשר הצלחה לקבוצת הגברים והנשים, כמו גם הרצון והדחף להמשיך ולפתח היבטים מרכזיים אחרים של המועדון, האקדמיה והעבודה החיונית של קרן צ'לסי. אני שמח שהחיפוש הזה הסתיים".

הבעלים היהודי הוסיף: "אני מוסר את צ'לסי לבעלים החדשים שלה, ואני רוצה לאחל להם הצלחה רבה, גם על המגרש וגם מחוצה לו. זה היה כבוד של פעם בחיים להיות חלק מהמועדון הזה - אני רוצה להודות לכל שחקני העבר וההווה של המועדון, הצוות וכמובן האוהדים על השנים המדהימות הללו. אני גאה שכתוצאה מההצלחות המשותפות שלנו, מיליוני אנשים ייהנו כעת מקרן הצדקה החדשה שהוקמה. זו המורשת שיצרנו יחד. תודה. רומן".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות