עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה''אור שיפר לאופיר את היכולת להתבונן על בני אדם''עוד ניצחון בהכנה: 1:4 למכבי חיפה על עפולה, צמד לדוד
המפגש היום (עמותת בית''ר ירושלים)

אנשי עמותת בית''ר י-ם נפגשו עם ראש העיר משה ליאון

חמישי | | 23:54    מאת רועי ינקלוביץ

אנשי העמותה, שקמה על מנת לסייע בחילופי הבעלים ובשינוי המצב הניהולי במועדון מהבירה, נפגשה עם ראש העיר: ''מתכוונים להיות שם ולהשפיע בכל נקודת החלטה''. אוהדים מחו מול בית יו''ר הבקרה התקציבית

אוהדי בית"ר ירושלים הגיעו הערב (חמישי) לביתה של סיגלית סייג, יו"ר הבקרה התקציבית, ומחו בדרישה שתפעל כנגד משה חוגג. משטרת ישראל הודיעה הבוקר כי יו"ר ההתאחדות אורן חסון עונה על ההגדרה "דמות ציבורית" ועל כן הציבה מגבלות בכל הנוגע להפגנה מחוץ לביתו, והאוהדים שביטלו את ההפגנה המתוכננת הבטיחו בתגובה לכך הפגנות בהפתעה.
 


בתוך כך, אנשי עמותת בית"ר ירושלים, שקמה על מנת לסייע בחילופי הבעלים ובשינוי המצב הניהולי במועדון מהבירה, נפגשו היום עם ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, שבירך אותם על היוזמה. בהודעת העמותה נכתב: "ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, מברך את אוהדי בית"ר ירושלים המתאחדים סביב המטרה להוציא את הקבוצה לדרך חדשה - מה שהיה לא יהיה. אנחנו מתכוונים להיות שם ולהשפיע בכל נקודת החלטה".

עוד נכתב: "לנו האוהדים, חשוב להבהיר: עבור כל רוכש עתידי של בית"ר האוהדים הם שותפים טבעיים לדרך. כל ניסיון אחר יביא אותנו בדיוק לנקודה בה אנו נמצאים כעת. לא עוד. האוהדים יפעלו כיד אחת על מנת להצעיד את המועדון לדרך חדשה תוך כוונה להיות פקטור בקביעת עתידה של הקבוצה לצד בעלים עתידי. האימפריה עוד תחזור- ובעזרת כל האוהדים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות