יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
נוי דריהן (עמית שיסל, איגוד השייט)

נוי דריהן התעמתה עם קטי ספיצ'קוב והושעתה ל-60 יום

חמישי | | 17:01    מאת מערכת ישראל ספורט

איגוד השייט העניש את דריהן לאחר התקרית המילולית שאירעה באליפות אירופה שהתקיימה באיטליה: ''רואים בחומרה התנהגות בלתי ספורטיבית של מי מהספורטאים הרשומים תחת האיגוד ומייצגים את ישראל''

ועדת המשמעת של איגוד השייט החליטה להשעות היום (חמישי) את השייטת נוי דריהן מפעילות ל-60 ימים. נזכיר כי במהלך ערב התחרות האחרון של אליפות אירופה בגלישה בגארדה אירוע תקרית מילולית בלתי ספורטיבית בין נוי דריהן וקטי ספיצ'קוב, כאשר יש לציין שהתקרית אירעה מחוץ למתחם התחרות. מאמן נבחרת הנשים שחר צוברי היה עד לתקרית.

מאיגוד השייט נמסר בתגובה: "במהלך ערב התחרות האחרון של אליפות אירופה בגלישה בגארדה אירעה תקרית מילולית בלתי ספורטיבית בין נוי דריהן וקטי ספיצ'קוב. התקרית אירעה מחוץ למתחם התחרות. פרטי התקרית הובאו לידיעת ועדת המשמעת של איגוד השייט, שאף קיבלה תלונה רשמית על ידי קטי ספיצ'קוב ומוועדת התחרות, שדנה בערעור שהוגש במקום על ידי ספיצ'קוב".

עוד נמסר: "ועדת המשמעת דנה היום בתלונה והחליטה על השעייתה של נוי דריהן מפעילות למשך 60 ימים. איגוד השייט רואה בחומרה התנהגות בלתי ספורטיבית של מי מהספורטאים הרשומים תחת האיגוד ומייצגים את מדינת ישראל. אנו דוגלים בערך של כבוד הדדי ומגנים כל התנהגות הפוגעת בערך זה. האיגוד ינהג באפס סובלנות כלפי אירועים מסוג זה בעתיד".

נגישות