עומרי גאנדלמן נפצע בברכו, ייעדר לפחות 3 שבועותשביעות רצון במכבי חיפה: ''כל הקרדיט מגיע ליענקל'ה''עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה
אמצעי הפירוטכניקה שנתפסו (דוברות המשטרה)

אוהדי ב''ש וחיפה כבר בירושלים, שלושה אוהדים עוכבו

שלישי | | 14:15    מאת אדי חליאבין

עיר הבירה נצבעה אדום וירוק לקראת גמר גביע המדינה הערב (שלישי, 20:30) לאחר שהאוהדים השתלטו גם על שוק מחנה יהודה. המשטרה עיכבה שלושה קטינים תושבי ב''ש שנתפסו עם אמצעי פירוטכניקה

העיר ירושלים מתמרקת לקראת גמר גביע המדינה הערב (שלישי, 20:30) ואוהדי מכבי חיפה והפועל באר שבע כבר מציפים את הבירה ובעיקר את שוק מחנה יהודה לקראת המפגש המסקרן. רבים מאוהדי מכבי חיפה לבושים בלבן לציון 60 שנה לתואר הראשון של הירוקים.

המשטרה עיכבה בצהריים במרכז העיר ירושלים, שלושה חשודים תושבי באר שבע כשברשותם נתפסו אמצעי פירוטכניקה. מדוברות המשטרה (ירושלים) נמסר: "לפני זמן קצר, כוח מג"ב שפעל במרכז העיר ירושלים, איתר שלושה חשודים (קטינים, תושבי באר שבע)  כשברשותם נתפסו אמצעי פירוטכניקה. כלל החשודים עוכבו והועברו לחקירה בתחנת לב הבירה במחוז ירושלים".

מאות שוטרים של מחוז ירושלים, סדרנים ומאבטחים יתפרסו החל משעות אחר הצהריים באצטדיון טדי בירושלים ומחוצה לו, ויפעלו לשמירה על הסדר והביטחון, לאבטחת הקהל ויכווינו את התנועה באזור. המשטרה תציב שוטרים גלויים וסמויים לשמירת החוק, הסדר והאבטחה באזור, ותפעל נגד כל מעשה אלימות או הפרת הסדר הציבורי בתחומי האצטדיון ומחוצה לו. כמו כן, המשטרה נערכת באזור במעגלי אבטחה ושיטור רחבים מחוץ לאצטדיון, על מנת למנוע ולטפל באירועי חיכוך ואלימות מכל סוג שהם.

נגישות