עומרי גאנדלמן נפצע בברכו, ייעדר לפחות 3 שבועותשביעות רצון במכבי חיפה: ''כל הקרדיט מגיע ליענקל'ה''עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה
אוהדי מכבי ת''א בבלומפילד (ישי נאמן)

אוהדי מכבי ת''א: ''המשטרה מתנהלת בצורה נקמנית''

חמישי | | 16:55    מאת מערכת ישראל ספורט

ארגון האוהדים 'מכבי פנאטיקס' יצא נגד ההחלטה לאסור על הכנסת ציוד עידוד לדרבי התל-אביבי: ''שערורייה חסרת תקדים, אם צריך אז נהפוך את המדינה''. בארגון גם קראו להנהלת המועדון להתערב בדחיפות

משטרת ישראל החליטה לאסור הכנסת ציוד עידוד לדרבי התל אביבי שיתקיים במוצ"ש (20:30) באצטדיון בלומפילד, אותו תארח הפועל, מה שעורר זעם גדול בקרב אוהדי מכבי תל אביב.

בהודעה של מכבי פנאטיקס נכתב: "הגיעו מים עד נפש. לאחר ש-5,000 מאוהדי הקבוצה קיבלו עונש קולקטיבי הזוי במחזור האחרון ולאחר ימים ולילות שהארגון השקיע בתצוגה לקראת הדרבי הקרוב, החליטה משטרת ישראל שבדרבי הקרוב לא יהיה ציוד עידוד. אנחנו חוזרים: במשחק הכי גדול שיש למדינה הזאת להציע -לא נוכל להכניס ציוד ותפאורה! הזלזול המביש הזה באוהדי כדורגל חוצה כל גבול אפשרי ואנחנו לא ניתן לזה להמשיך! עונשי רדיוס, סגירת יציעים, הגבלות על ציוד עידוד ואיסור תפאורה הם רק חלק קטן מתהליך מתמשך שנועד לדכא את אוהדי הכדורגל בישראל".
 


בארגון הוסיפו: "משטרת ישראל, בדומה לבית הדין, מתנהלת בצורה נקמנית רק בגלל שהיא נכשלת בעבודתה ועושה זאת באמצעות פגיעה בקהל שלם. ככה, כי הם יכולים. בגלל גחמה של שוטר או קצין כזה או אחר, כל אוהדי מכבי מאבדים חלק מהותי מהחוויה של הדרבי, ובעצם נמנעת מאיתנו היכולת לתמוך בקבוצה שלנו כמו שכולנו היינו רוצים, רק כי זה נוח למי שיש את הסמכות להגביל את אוהדי הכדורגל בישראל. זה לא רק זלזול בלתי פוסק באלו שעמלו על התפאורה. מדובר פה בשערורייה חסרת תקדים".

במכבי פנאטיקס גם פנו להנהלת המועדון: "הנהלת מכבי, זה הזמן שלכם להתערב ולשנות את הגזרה הזאת. אין סיבה שהמועדון לא יתייצב לצד האוהדים שלו כשמונעים מהם לתמוך בקבוצה! מעבר לזה, אנחנו לא נקבל אף גזרה שכזאת. לא בעונה הזאת ולא בעונות שאחריה. אם צריך להפוך את המדינה, נהפוך אותה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות