יוגב אלקלעי זכה בארד באליפות אירופה לנוער בשייטהקפטן נשאר: נמרוד לוי האריך את חוזהו בגליל עליוןרפא נדאל שרד מותחן אדיר ועלה לחצי הגמר בווימבלדוןלירוי שאק ביוקנן חתם בנס ציונה, עמית זיס בגלבוע/גלילהפועל ב''ש הפסידה 1:0 לוויסלה קרקוב במחנה האימוןמקום 4 באירופה לדנציגר וגולובטי, שעלתה לגמר נוסףרוכב מהקבוצה הישראלית ניצח קטע בטור דה פראנסאליפות אירופה באתלטיקה עד גיל 23 בדרך לישראלחוזר לצפון: יואב הופמייסטר חתם בעירוני קריית שמונהמכבי חיפה המריאה להולנד, בכר: ''נחבר את החדשים''
דורון אוסידון (אסף הופמן)

קאמבק: דורון אוסידון מונה לנציג הבעלים בבני יהודה

רביעי | | 18:10    מאת מערכת ישראל ספורט

הבעלים ברק אברמוב בחר את נציג הבעלים שעבד בעבר בהפועל תל אביב, הפועל חיפה ומכבי נתניה: ''לדורון ניסיון עשיר בניהול מועדונים בכדורגל הישראלי והצעדתם להישגים ספורטיביים''. יסייע לכפיר אדרי

דורון אוסידון מונה לנציג הבעלים בניהול בני יהודה. מהמועדון נמסר: "לפני זמן קצר הסתיימה פגישה בין ברק אברמוב, הבעלים של מועדון בני יהודה ודורון אוסידון. אברמוב מינה את אוסידון לתפקיד נציג הבעלים של מועדון בני יהודה במקום יוסי כהן. אוסידון יעבוד ביחד עם מנכ"ל המועדון כפיר אדרי וינהל את המועדון על היבטיו הספורטיביים, המקצועיים והפננסים".

דורון אוסידון (אליאב אוזן)
ברק אברמוב מסר: "כפי שכבר הודעתי בעבר, החלטתי להעביר את הניהול השוטף של המועדון לאנשי מקצוע, מתוך כוונה שיוכלו להחזיק במועדון עד שימצא הרוכש המיועד. לדורון ניסיון עשיר בניהול מועדונים בכדורגל הישראלי והצעדתם להישגים ספורטיביים דוגמת המועדונים הפועל תל אביב והפועל חיפה. אני מבקש בהזדמנות זו להודות ליוסי על תפקידו בשנים האחרונות במועדון ואני מאחל לדורון הצלחה רבה בתפקידו החדש".

דורון אוסידון, ששימש בתפקיד דומה בהפועל חיפה, מכבי נתניה והפועל תל אביב, מסר: "אני מבקש להודות לברק על האמון שנתן בי ואת הפקדון שנתן לי לנהל עבורו. מועדון בני יהודה הוא מועדון פאר בכדורגל הישראלי ובעל בסיס אוהדים איתן. בכוונתי לפעול ביחד עם הנהלת המועדון, המאמן וצוות המקצועי להעמיד הרכב תוסס ורעב להתמודדות בעונת המשחקים הבאה, תוך שמירה קפדנית על מסגרת תקציב והשבחת מועדון הנוער של המועדון".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות