עם המספר 66: ניר ביטון חתם לשנתיים במכבי ת''אחוס: ''ישראל הייתה הנבחרת הטובה יותר, היה תענוג''אופיר חיים: ''אני משחק אותה 'קול', אבל בפנים גמור''נשארו עם המחמאות: ישראל הפסידה 3:1 לאנגליה בגמרחיזוק נוסף לאלופה: פרנזי פיירו מצטרף למכבי חיפהנשאר במועדון: מוחמד סלאח חתם בליברפול עד 2025זר נוסף למכבי חיפה: המגן פייר קורנו מצטרף רשמיתיורד ללאומית: בן חיים חתם רשמית במכבי פתח תקווה''אור שיפר לאופיר את היכולת להתבונן על בני אדם''עוד ניצחון בהכנה: 1:4 למכבי חיפה על עפולה, צמד לדוד
אנסטסיה גורבנקו (סימונה קסטרווילארי, הוועד האולימפי בישראל)

נקבע סגל נבחרת ישראל לאליפות העולם בשחייה ביוני

שלישי | | 10:09    מאת מערכת ישראל ספורט

14 שחיינים ושחייניות ישראלים ישתתפו באליפות שתתקיים בבודפשט, אך יש חשש מעומס עקב לוח הזמנים הצפוף שכולל גם את אליפות אירופה. סגל: ''שולחים נבחרת איכותית מאוד שתתמודד בצורה טובה''

נבחרת ישראל לאליפות העולם בשחייה שתיערך ב-25-18 ביוני בבודפשט תמנה 14 שחייניות ושחיינים, כך נקבע על ידי הצוות המקצועי של הנבחרת, בהובלת דייויד מארש ואהוד סגל. 

סגל נבחרת ישראל (איגוד השחייה)
את הסגל מרכיבים 8 שקבעו את הקריטריונים למשחים האישיים: אביב ברזלי, אנסטסיה גורבנקו, לאה פולונסקי, גל כהן גרומי, מירון חרותי, דניס לוקטב, מיכאל לייטרובסקי ותומר פרנקל, אליהם מצטרפים 4 שקבעו את הקריטריון לשליחים: דריה גולובטי, דניאל נמיר, בר סולובייצ'יק וכריס פיצ'וגין, ושני שחיינים אולימפיים נוספים אשר בחר הצוות המקצועי לצרף על סמך הישגיהם: איתי גולדפדן ורון פולונסקי.

מאמן הנבחרת אהוד סגל: "העונה הנוכחית בשחייה העולמית היא מורכבת, מכיוון שיש לנו תוך פחות מחודשיים גם אליפות עולם וגם אליפות אירופה. לשמחתנו, אנחנו שולחים נבחרת איכותית מאוד, שאנחנו מאמינים שתתמודד בצורה טובה ברמה הגבוהה, גם במשחים האישיים וגם בשליחים. בשבוע הבא נצא לתחרות הכנה אחרונה בברצלונה לחידודים אחרונים, אבל הפנים כבר לבודפשט".

נגישות