נשאר צהוב: מתן חוזז האריך את חוזהו במכבי תל אביבהושג סיכום: החלוץ אלן אוז'בולט יושאל להפועל ת''אהקפטן נשאר: אופק אביטל האריך את חוזהו בהפועל חיפהשהר ייצא לשיקום בלונדון, שביעות רצון מהסגל שנבנהמכבי נתניה המריאה למחנה האימון השנתי בהונגריהגם הוא שם: רפאל נדאל העפיל לרבע הגמר בווימבלדוןדיווח באנגליה: כדורגלן מהפרמייר ליג נעצר בחשד לאונסשוב בבירה: אור זהבי חתם רשמית לעונה בבית''ר י-םחוזר לארץ: סינטאיהו סלליך חתם לשנתיים בהפועל ת''אתומר גינת ערך אימון בכורה מחודש, כל המנויים נמכרו
מאיה מוריס (צילום: Martina Orsini)

אליפות אירופה בגלישת רוח תצא לדרך ביום שלישי

ראשון | | 13:09    מאת מערכת ישראל ספורט

הדרך לפריס עוברת בארץ המגף: נבחרת ישראל בגלישת רוח תפתח בעוד יומיים באיטליה את השתתפותה באליפות אירופה בדגם IQ פויל, בתחרות הגדולה שנותנת את יריית הפתיחה לקמפיין האולימפי הקרוב

לאחר שבועיים של אימונים באתר אליפות אירופה בגלישה יצאו ביום שלישי נבחרות הגברים והנשים בגלישה ליום השיוטים הראשון בתחרות בשאיפה מוצהרת להגיע לפודיום ולהביא מדליה ישראלית.

כזכור, בשנה שעברה זכתה שחר רשף במדליית הארד באליפות. בחודשים האחרונים השתתפה נבחרת הנשים במספר תחרויות וכמה מהגולשות העפילו לגמרים. כעת ינסו בנבחרת הנשים להמשיך את המגמה החיובית.
גם בנבחרת הגברים השאיפה היא להיכנס לשיוטי המדליות. בתחילת השנה זכה תומר ורדימון במדליית הכסף בתחרות בלנזרוטה, שם עלה גם יואב עומר לרבע הגמר.

נבחרת הגברים כוללת את יואב כהן, תום ראובני, יואב עומר, תומר ורדימון, אופק אלימלך, רוי הילל, באז בל ודניאל תשתש. בנשים- מאיה מוריס, דניאלה פלג, שחר טיבי, נעמה גזית, שחר רשף, שרון קנטור וניב רובינסון. בנוסף מייצגת את ישראל קטי ספיצ'קוב, אשר לא מתאמנת עם הנבחרת.

עם הנבחרות נמצא המנהל המקצועי של איגוד השייט אלי צוקרמן וכן המעסה יוחאי הלוי והפזיוטרפיסטית סאסקיה בלום.

באליפות יתחרו 269 גברים ו 102 נשים מ 30 מדינות (כולל לא אירופאיות) והיא מתוכננות במתכונת של 5 ימי שיוטים בהם יתחרו בשלושה מקצים שונים- שיוט, סלאלום ומרתון. ביום האחרון יתקיימו שיוטי המדליות בהם ישתתפו רק עשרת המקומות הראשונים.

נגישות