יורגן קלופ: ''הגמר הבא יהיה באיסנטבול? תזמינו לנו מלון''קורטואה: ''רציתי לקבל קצת כבוד, אני לא מוערך באנגליה''אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופות
שחקני הפועל חדרה חוגגים (אסף הופמן)

''לא רצינו למצוא את עצמנו חסרי אונים מול השחקנים''

רביעי | | 16:39    מאת אדי חליאבין

במועדון שוחחו עם השחקנים באשר לגובה המענקים על עלייה לפלייאוף. היועץ המקצועי אורן גולן: ''לא רוצים להגיע למצב של בית''ר. ננסה לעשות הכל על מנת להגיע לפלייאוף העליון ולהגיע הכי רחוק בגביע המדינה''

הפועל חדרה מדורגת במקום השביעי במרחק שני שערים בלבד מהכרטיס לפלייאוף העליון, כשנותרו עוד שבעה מחזורים לסיום העונה הסדירה. במועדון מודאגים מגובה המענקים של השחקנים אם יגיעו לפלייאוף העליון ודיברו עמם על קיצוץ, זאת על מנת שלא להגיע לגירעון נוכח המצב הכלכלי הרעוע. 

היועץ המקצועי אורן גולן הסביר: "הפועל חדרה תמיד היה ותמיד יישאר מועדון תחרותי! המילה הפסד לא קיימת אצלנו בלקסיקון. אנחנו תמיד מכוונים הכי גבוה ורוצים לשבור עוד ועוד שיאים חדשים, כפי שאנו עושים לשמחתי בכל עונה מחדש! אין אחד במועדון שלנו שלא חולם שנגיע שוב לפלייאוף העליון ונשחק בשלבים המכריעים של העונה מול מגרשים מלאים ומול הקבוצות הכי גדולות של הכדורגל הישראלי. בעקבות הניצחונות האחרונים נוצרה סיטואציה שאנו בהחלט יכולים להיות שם, וזה הרצון של כולנו. אבל יחד עם זה, לי ולהנהלה שלי יש אחריות!"
 


גולן הוסיף: "אנחנו רואים מה קורה מסביבנו, עם מועדון פאר כמו בית"ר ירושלים, ולא רוצים להיות במצב דומה. לכולם ידוע שהשנה אנו עוברים קשיים כלכליים ולא רצינו למצוא את עצמנו חסרי אונים מול השחקנים ומול עובדי המועדון. ולכן ישבנו עם השחקנים אתמול והיום, והסברנו להם את המצב. לשמחתנו גם הם התגייסו לטובת המטרה של המועדון והסכימו לקצץ בבונוסים של ההעפלה לפלייאוף. מעולם לא הייתה לי או למישהו אחר במועדון כוונה לוותר על החלום! אם הרצון שלנו להיות הנהלה אחראית התפרש כחוסר ספורטיביות זו בהחלט לא הייתה הכוונה!".

היועץ המקצועי סיכם: "לסיכום, שיהיה ברור לכולם. נשארו לנו עוד מטרות עד לסיום העונה! ננסה לעשות הכל על מנת להגיע לפלייאוף העליון ולהגיע הכי רחוק בגביע המדינה. כדי שנעשה את זה, אנו גם צריכים את האוהדים איתנו! עד היום במשך 5 שנים אנו מספקים לכם אוהדים יקרים אין ספור רגעים של אושר וגאווה. אנחנו נמשיך לעשות זאת, אבל הציפייה שלנו היא דו צדדית. אנחנו רוצים שתחזירו לנו ותמלאו את היציעים! זה גם יעזור למועדון כלכלית וגם יעזור לשחקנים שירגישו את התמיכה שלכם על המגרש! אדום עולה וניפגש כולנו במגרש!".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות