יורגן קלופ: ''הגמר הבא יהיה באיסנטבול? תזמינו לנו מלון''קורטואה: ''רציתי לקבל קצת כבוד, אני לא מוערך באנגליה''אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופות
שחקני מכבי ת''א חוגגים (ישי נאמן)

הביקורת השפיעה: מכבי ת''א מנסה לצרף שני שחקנים

שני | | 19:28    מאת חיים נתנאל

אחרי ביקורות רבות שהופנו לעבר המועדון, נראה שגולדהאר התעורר ומחזיקת גביע המדינה פועלת במטרה לצרף שני שחקני התקפה זרים. אם יצליחו לעשות זאת עד סגירת החלון, קובאס ופריצה ישוחררו מהסגל

לחיים יש דינמיקה משלהם. כנראה הגאווה של המועדון הצהוב נפגעה באורח כל כך אנוש מהביקורות הקשות שהוטחו בהנהלת הקבוצה ביממה האחרונה, הן על ידי התקשורת והן על ידי קהל האוהדים, ואפילו בשל חוסר שביעות הרצון הבולטת של המאמן מלאדן קרסטאיץ' והצוות שלו על כך שאין עדיין אישור לריענון הסגל והרכש. בהנהלת הקבוצה החליטו להרים את הכפפה ולעבוד במרץ כדי להחתים שני שחקנים חדשים עד לסגירת חלון ההעברות בשבוע הבא.

ישלם את המחיר? סטיפה פריצה (ישי נאמן)
הביקורת שהוטחה בבעלים מיץ' גולדהאר על כך שאינו עושה מאמצי יתר לחזק את הקבוצה כנראה הגיעו גם לאוזניו של הבעלים. כדי לתת כיסוי להצהרות שנתן בקולו באותה מסיבת עיתונאים מתוקשרת עם הגעתו של המאמן הסרבי החדש לישראל, עת הצהיר שהוא לא מתכוון לוותר אפילו על העונה הזו, החליט לתת אור ירוק לברק יצחקי ולצוות הניהול המקצועי להחתים שני שחקנים חדשים. במכבי תל אביב יעשו מאמצים כבירים למצוא שני שחקני התקפה חלוץ ושחקן כנף או שני חלוצים.

ישוחרר? ברנדלי קובאס (ישי נאמן)
במידה ואכן יגיעו שני שחקנים בעמדות האלה, הם יבואו על חשבון שני הזרים סטיפה פריצה וברנדלי קובאס, שהמאמן הסרבי לא מעוניין בהם. במועדון חושבים שעמדות ההתקפה קריטיות יותר מאשר ההגנה למרות שחוליית ההגנה התגלתה כעקב האכילס הגדול של הקבוצה השנה. בסגל  הקבוצה יש די והותר שחקני הגנה בנוסף לשלושת הזרים אנריק סבוריט, אנדרה ג'ראלדש ולואיס הרננדס. אליהם יש להוסיף את עידן נחמיאס, מתו בלטקסה, שרן ייני, אופיר דוידזאדה, שחר פיבן ומאור קנדיל.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות