אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופותמיאמי כפתה משחק 7 נגד בוסטון, 47 נקודות לבאטלרקלופ: "ריאל פייבוריטית בגמר האלופות בגלל הניסיון"
אוהדי מכבי ת''א (ישי נאמן)

אוהדי מכבי ת''א: ''נחרים את אשדוד בעקבות המחירים''

שני | | 18:14    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי המחאה של אוהדי מכבי חיפה מול נוף הגליל, ארגוני ''אחים לסמל'' ו''פנאטיקס'' הוציאו הודעה לפיה לא יגיעו לאצטדיון הי''א בשבת, זאת בשל מחירי הכרטיסים: ''מחפשים לגנוב אותנו, ג'קי - אתה שונא כדורגל''

אחרי המחאה של אוהדי מכבי חיפה נגד הפועל חדרה ובעיקר הפועל נוף הגליל, אוהדי מכבי תל אביב הודיעו היום (שני) על החרמת המשחק בשבת (17:30) מול מ.ס אשדוד באצטדיון הי"א. מחירי הכרטיסים המדוברים למשחק עומדים על 90 ש"ח למבוגר ו-45 לחיילים וילדים, זאת לפני עמלה. לצורך השוואה, אוהדי אשדוד נאלצו לשלם 50 ש"ח מחיר אחיד בסיבוב הקודם בבלומפילד.
 


בהודעה משותפת של ארגוני "אחים לסמל" ו"מכבי פנאטיקס" נמסר: "המשחק מול אשדוד-מוחרם! מה השתנה העונה הזאת מכל העונות? כלום. שוב פעם מחפשים לגנוב את אוהדי מכבי באשדוד, והפעם לא ניתן לזאת יד. כמה פיללנו ויחלנו למשחק אחר הצהרים בשבת בו אפשר לקחת את הדור הצעיר לראות כדורגל במגרש. ואתה ג'קי? אתה שונא כדורגל ואותנו במיוחד".

עוד נכתב: "כבר לא מפתיע לראות איך תמיד לפני המשחק נגד מכבי, נזכרים להקפיץ את מחירי הכרטיסים ולהגביל את כמות כרטיסי הנוער. לא ניתן יד שוב לבזיון הכרטיסים מאשדוד. להשתוללות המחירים (45/90 לפני עמלות, לעומת 60 בבלומפילד לאוהדי אשדוד), להפקרות מכסת כרטיסי הנוער. לא ניתן לכם את התענוג. נעדכן אותכם שבקשנו ממכבי שלא תמשוך כרטיסים למשחק ולא תיתן ניקוד חוץ. רק מכבי".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות