המחליף של ברדה: שלומי דורה מונה למאמן נוף הגלילממשלת בריטניה אישרה את מכירת צ'לסי לטוד בוליאופיר מרציאנו לא יפתח בגמר הקונפרנס ליג נגד רומאחגיגות גדולות בהפועל ב''ש, שממתינה להחלטת ברדהמכבי חיפה: ''עשינו עונה אדירה, אבל יש תחושת פספוס''נמנעה מסוויפ: דאלאס צימקה ל-3:1 מול גולדן סטייט בגמרעומרי גלזר: ''הראינו שאנחנו לא נופלים ממכבי חיפה''בכר: ''היינו קרובים לעשות היסטוריה, הפסד אכזרי וכואב''אחרי פנדלים: הפועל ב''ש זכתה בגביע המדינה השלישיעשרות אבוקות הושלכו, עימות בין אוהדי חיפה למשטרה
ההתפרצות של בוגדן פלאניץ' (אליאב אוזן)

פלאניץ' יעמוד לדין משמעתי, טען: ''ניב שטייף זלזל בי''

ראשון | | 15:13    מאת אדי חליאבין

מכבי חיפה ערכה בירור עם הבלם שהתפרץ על השופט אחרי ה-1:1 מול הפועל ירושלים. לטענתו, בסה''כ רצה לשאול מדוע שטייף לא עצר את המשחק כשסבל מפגיעת ראש חמורה. מכבי ת''א לדין על קריאות הומופוביות

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט היום (ראשון) להעמיד את מכבי חיפה לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים ואת הבלם בוגדן פלאניץ' בגין התנהגות בלתי הולמת, בעקבות אירועי המשחק מול הפועל ירושלים אתמול, כאשר הדיון יתקיים ביום רביעי ב-17:00.

בדו"ח השופט ניב שטייף נכתב: "בדקה ה-86, בזמן חגיגות השער של הפועל ירושלים, נזרקה כוס שתייה מיציע המאכלס את אוהדי מכבי חיפה. בדקה ה-94 נזרק בקבוק שתייה במהלך התקפה של ירושלים מיציע המאכלס את אוהדי חיפה. לאחר שריקת הסיום, בעת הירידה מכר הדשא, התפרץ לעברי בהפגנתיות בוגדן פלאניץ’ במטרה להגיע לכיווני. בשלב זה נבלם השחקן על ידי אנשי צוות של מכבי חיפה אשר מנעו ממנו להתקרב ולהגיע אליי".

דני עמוס אתמול (ישי נאמן)
במועדון ערכו בירור עם פלאניץ' לגבי האירוע בסיום ומסרו: "עם השריקה לסיום (וזאת ניתן בקלות לזהות מצילום הטלוויזיה) פלאניץ' ביקש לשאול את השופט מדוע לא עצר את המשחק בזמן שזה שכב על הדשא לאחר שספג מכה בראש שגרמה לו להתעלפות. השחקן הרגיש שהשופט ענה לו בביטול כשאמר לו "לך לחדר'. בעקבות כך פלאניץ' לא קילל או גידף את השופט אלא כעס על ההתייחסות כלפיו במהלך בו נפצע ובתום המשחק כשביקש הבהרות".

תובע ההתאחדות גם החליטו להעמיד את מכבי תל אביב לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים. בדוח השיפוט של גל לייבוביץ' נכתב: "בדקה ה-13 פנה אליי קפטן מכבי נתניה דני עמוס והתלונן שקהל מכבי תל אביב שר לעברו 'דני עמוס ההומו'. הקריאות נשמעו גם ע"י צוות השיפוט ביציעים 11-10, מאחורי השער הדרומי אשר אכלסו את אוהדי מכבי תל אביב".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות