כ-500 אוהדים באימון, מכבי ת''א דרוכה לקראת הדרבילפני גמר הגביע: הפועל באר שבע מארחת את בני סכניןבורוסיה דורטמונד הודיעה על סיום דרכו של מרקו רוזהדריכות גבוהה בהפועל ת''א: ''רוצים להחזיר את הכבוד''מכבי נתניה בחיפה, זקוקה לנקודה כדי להבטיח אירופהשאראס ביקר את השחקנים, לאסו הילל את סרחיו יויבוסטון הביסה את מיאמי ואיזנה ל-1:1 בגמר המזרחריאל ניצחה את ברצלונה, תפגוש את אנאדולו בגמראברטון ביצעה מהפך אדיר מול פאלאס ונשארה בליגהדודי סלע: ''אין סיכוי שאהיה מעורב בדברים מהסוג הזה''
אנסטסיה גורבנקו היום (איגוד השחייה)

עלתה על מדים: אנסטסיה גורבנקו התגייסה לצה''ל

ראשון | | 12:54    מאת מערכת ישראל ספורט

אלופת העולם בבריכות קצרות התגייסה לטירונות מקוצרת בת שלושה שבועות שם תמלא את חובתה כחיילת במעמד ספורטאית עילוי. באיגוד הודו לצה''ל, למינהל הספורט, למשרד התרבות והספורט ולוועד האולימפי

השחיינית אנסטסיה גורבנקו התגייסה היום (ראשון) לשירות חובה בצה"ל. אלופת העולם התייצבה במוזיאון חיל הים בחיפה ועברה את שרשרת החיול כנדרש. היא מתגייסת לטירונות מקוצרת של שלושה שבועות ותמלא את חובתה כחיילת במעמד ספורטאית עילוי.

כזכור, גורבנקו הייתה אמורה להתגייס כבר בסוף החודש שעבר, אולם בשל העובדה כי הייתה חיובית לקורונה גיוסה נדחה. היא עברה את ימי הבידוד כנדרש ומאז כבר חזרה לאימונים במסגרת מרכז המצוינות של איגוד השחייה במכון וינגייט. כעת, במועד המוקדם ביותר שהתאפשר על ידי צה"ל, השלימה את הליך הגיוס.

מאיגוד השחייה נמסר: "איגוד השחייה מבקש להודות לצה"ל, למינהל הספורט, למשרד התרבות והספורט ולוועד האולימפי, שהבינו את חשיבות קביעת מועד הגיוס מוקדם ככל האפשר, נרתמו לנושא וסייעו למצוא עבור השחיינית מועד חדש ומתאים סמוך ככל האפשר למועד המקורי".

נגישות