יורגן קלופ: ''הגמר הבא יהיה באיסנטבול? תזמינו לנו מלון''קורטואה: ''רציתי לקבל קצת כבוד, אני לא מוערך באנגליה''אנצ'לוטי נותר בודד בפסגה, קורטואה קבע שני שיאי מפעלבפעם ה-14 בהיסטוריה: ריאל מדריד היא אלופת אירופהאבי אבן נחוש: ''אנחנו באים לסיים את הסדרה בהרצליה''דיווחים באיטליה: ''טורינו במגעים עם מנור סולומון''טניס: דניאל צוקרמן העפיל לגמר טורניר הפיוצ'ר בנתניההושג סיכום לרכישת צ'לסי ע''י טוד בולי, אברמוביץ' נפרדחוזר לצפון: רועי הובר חתם לשנתיים בהפועל גליל עליוןה-14 של ריאל או ה-7 של ליברפול: לקראת גמר האלופות
נובאק דג'וקוביץ' בדרך חזרה למלון (טוויטר)

לפני הדיון בערעורו: דג'וקוביץ' הוחזר למתקן המבודדים

שבת | | 10:44    מאת מערכת ישראל ספורט

המדורג 1 בעולם הועבר לבידוד במלון לפני גירושו מהמדינה. שר ההגירה על ההחלטה לבטל את האשרה של הסרבי: ''התנהגותו נותנת רוח גבית למתנגדי חיסונים''. נדאל: ''האליפות תהיה נהדרת, איתו או בלעדיו''

לקראת הדיון שאמור להתקיים מחר (ראשון) בערעור שהגיש על החלטת הרשויות באוסטרליה לבטל בפעם השנייה את אשרת הכניסה שלו למדינה, נובאק דג'וקוביץ' הוחזר הבוקר לבידוד בבית המלון במלבורן, אותו מתקן שבו שהה בבידוד בשבוע שעבר. הטניסאי הסרבי כבר העביר במלון הזה - בו שוהים גם פליטים ומבקשי מקלט - ארבעה לילות אחרי שבוטלה לו הוויזה בפעם הראשונה, אבל אז בית המשפט ביטל את ההחלטה ואיפשר לו לשחק. שר ההגירה ניצל את זכותו וביטל את החלטת בית המשפט.
 


שר ההגירה האוסטרלי אלכס הוק הסביר הלילה: "לאור מעמדו הציבורי והיותו דמותו לחיקוי, הנוכחות שלו באוסטרליה עלולה לפגוע במאבק בנגיף הקורונה. ההתנהגות שלו עלולה לעודד אחרים שלא למלא אחר ההוראות, במיוחד אחרי שכבר נמצא כחיובי לנגיף. לאור ההצהרות הפומביות שלו נגד חיסונים ולאור זה שלא התחסן, אני סבור שהימצאותו במדינה עלולה לעודד אחרים להתנגד למדיניות הממשלה ולתת רוח גבית למתנגדי החיסונים". עורכי דינו של דג'וקוביץ' טוענים שגירושו רק יעורר אי-סדר ציבורי נוסף במדינה ושהוא לא מהווה סכנה משום שהוא מחלים מקורונה.
 


הטניסאי הספרדי הבכיר, רפאל נדאל, רוצה כמו דג'וקוביץ' לזכות בתואר גרנד סלאם 21 בקריירה שלו. "השור ממאיורקה" התייחס לסאגה סביב המדורג ראשון בעולם. "האמת היא שקצת נמאס לי מהמצב הזה, כי אני חושב שחשוב יותר לדבר על ספורט, על טניס", אמר הספרדי, "אני מכבד את דג'וקוביץ' כאדם, וברור שכספורטאי, אין ספק בזה, הוא אחד הגדולים אי פעם. אבל אליפות אוסטרליה גדולה יותר מכל אדם אחד. רוג'ר, נובאק, אני, גם ביורן בורג. שחקנים באים והולכים, הטורניר נשאר. אם הוא ישחק, מצוין. ואם לא ישחק, אליפות אוסטרליה עדיין תהיה נהדרת, איתו או בלעדיו".

נגישות