עם מגן בשער: איי קומורו הפסידה רק 2:1 לקמרוןמזרחי: ''יתכן שבשבוע הבא חצי קבוצה לא תהיה פה''קובי רפואה: ''מועדון כמו הפועל ת''א חייב להיות בצמרת''הפועל ת''א במקום השלישי עם 0:2 על בית''ר ירושליםבני הרצליה במקום השני אחרי 71:80 על גלבוע/גלילחזרה לעצמה: 73:91 לרמת השרון על אליצור ת''אבדקה ה-91: הפועל פ''ת גברה 1:2 על סקציה נס ציונההביקורת השפיעה: מכבי ת''א מנסה לצרף שני שחקנים''הדבר החשוב ביותר עכשיו הוא להראות פנים אחרות''אוהדי מכבי ת''א: ''נחרים את אשדוד בעקבות המחירים''
כיסאות שבורים בבלומפילד (שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

מכבי חיפה תעמוד לדין על התפרעות אוהדים בבלומפילד

ראשון | | 15:31    מאת אדי חליאבין

הירוקים יעמדו לדין משמעתי בעקבות הוונדליזם של אוהדים ביציעים 10-11 בבלומפילד. גויאגון ויאנוקיץ' יעמדו גם הן לדין משמעתי, כאשר גם בני סכנין, מכבי נתניה והפועל ב''ש יגיעו לבית הדין של ההתאחדות

תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט היום (ראשון) להעמיד את מכבי חיפה לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים והתנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים בנסיבות מחמירות, בעקבות המשחק מול הפועל תל אביב לפני שבוע באצטדיון בלומפילד.

בין היתר נטען כי: "תאי השירותים ביציע הדרומי שאוכלס ע"י אוהדי מכבי חיפה הושחתו כולם. בתאי הגברים והנשים נכתבו עשרות רבות של כתובות שכוונו ככל הנראה נגד מכבי תל אביב. בין הכתובות: נאצים, גרמנים, זונות בצהוב, לצד פנטיקס מכבי חיפה, הקופים הירוקים ופורצה מכבי חיפה. הודבקו מספר רב של מדבקות מכבי חיפה מסוגים שונים. כמו כן נשברו עשרות מושבים ביציע הדרומי שאוכלס ע"י אוהדי מכבי חיפה".

על פי סעיפים נוספים, הושלכו במהלך המשחק מצתים וכוסות שתיה לזירה מהיציעים שאולכסו על ידי האוהדים הירוקים, ומנגד, אחרי שעומר אצילי חגג מול האוהדים האדומים, הושלכו לעברו שתי כוסות שתיה שלא פגעו בו. בהמשך הושלכו מספר כוסות לעבר שופט המשחק, ובתוספת הזמן לאחר הבקעת השער השלישי הוצת רימון עשן ירוק ביציע הדרומי שאוכלס ע"י אוהדי מכבי חיפה.

העליב את השופט. מרקו יאנקוביץ' (ליאת אבשלומי)
תובע ההתאחדות החליט להעמיד את מכבי נתניה לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים ואת פארפה גויאגון בגין פגיעה בשחקן יריב בנסיבות מחמירות לאחר שהורחק במשחק מול מ.ס אשדוד במחזור שעבר אחרי שהיכה שני שחקנים. בנוסף, הפועל באר שבע בגין התפרעות אוהדים, כאשר בני סכנין תעמוד לדין בגין פגיעה ע"י אוהדים והתנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים במשחק מול נוף הגליל לאחר שאוהדי הקבוצה ירקו לאורך כל המשחק על הקוון.

סכנין גם תעמוד לדין בגין התפרעות אוהדים, פגיעה ע"י אוהדים בנסיבות מחמירות והתנהגות בלתי הולמת במשחק מול בית"ר ירושלים, כאשר מלבד כוסות שתייה ומצתים שהושלכו במהלך המשחק, מרקו יאנוביץ' ספג בקבוק מים בראשו בירידה לחדר ההלבשה, לאחר ששחקן בית"ר הורחק בתוספת הזמן. יאנקוביץ' יעמוד לדין בגין העלבת שופט לאחר שצעק לעבר איתן שמואלביץ' "Fuck you". כל הדיונים יתקיימו ביום רביעי בשעה 16:30.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות