בני לם: ''אין סיבה שלא נחזור מבלומפילד עם נקודות''דמבלה לא בסגל לבילבאו, ברצלונה: ''צריך לעזוב מיידית''קינן אוואנס: ''עצירת המשחקים עזרה לחבר'ה להתרענן''גודס: ''נכנסתי לרכבת של 180 קמ''ש, צריכים להתקדם''הפסד דרמטי לוושינגטון מול ברוקלין, 13 נקודות לאבדיהאינטר גברה 2:3 על אמפולי בהארכה ועלתה לרבע הגמראתלטיקו מדריד הפסידה 2:0 לסוסיאדד ועפה מהגביעמנצ'סטר יונייטד ניצחה, מהפך ענק לטוטנהאם מול לסטרהופנהיים ודאבור הובסו והודחו מהגביע, גם גלאדבך בחוץניגרה המושלמת היחידה, גם מצרים בשמינית הגמר
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)

סופית: מעצרו של משה חוגג הוארך עד ליום שלישי הבא

רביעי | | 12:33    מאת אדי חליאבין

המשטרה ונציגיו של בעלי בית''ר י-ם סיכמו על אורכה של הארכת המעצר הנוספת, חוגג עצמו שוב לא הגיע לדיון בבימ''ש השלום בראשל''צ. בדיון דובר על האפשרות להסיר את צו איסור הפרסום על עבירות המין

כמעט שבועיים לאחר שנעצר בפעם הראשונה, בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג הובא היום (רביעי) להארכת מעצר בפעם השלישית. כמו בפעמיים הקודמות, גם הפעם הוא לא הגיע לדיונים בבית המשפט השלום בראשון לציון כדי שלא יצלמו אותו מובא בפני שופט. הסיכום שהושג בין המשטרה לעורכי דינו הוא הארכת המעצר לשבעה ימים נוספים, עד יום שלישי הקרוב. תובע המשטרה, אריאל פרידמן, מסר לשופט ארז מלמד דו"ח סודי לגבי התפתחויות בחקירה.

עורך דינו של חוגג, משה מזור, ביקש להורות על המשך איסור פרסום פירוט עבירות המין בהן נחשד חוגג. השופט ארז מלמד דחה את בקשת חוגג, והתיר לפרסום את פרטי עבירות המין, אולם הורה על עיכוב ביצוע החלטתו ב-48 שעות כדי לאפשר לו להגיש ערר על ההחלטה. עו"ד מזור טען "אכן יש חשדות, אבל הן רק חשדות, זה רק חשד סביר. בית המשפט, מבלי שאפרט יתר על המידה, והדברים כתובים בבקשה בפרוטרוט, מבין את התוצאה הרת האסון לתא המשפחתי. המשטרה יודעת מה יש בחומר החקירה נכון לעכשיו, היא יודעת שזה חשדות בלבד, שאנו במצב שהדברים צריכים להתברר. אם הדבר יתפרסם, המשמעות היא הרת אסון והנזק שייגרם הוא בלתי הפיך".

נזכיר כי חוגג נחשד בין היתר בעבירות של איסור הלבנת הון, קשירת קשר לפשע, גניבה בידי מורשה, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, השמטת הכנסה במזיד, רישום כוזב במסמכי תאגיד, עבירות לפי פקודת הסמים המסוכנים, מתן אלכוהול לקטינים ועבירות מין. במשטרה מעריכים כי התיק יבשיל לכדי כתב אישום ואף נודע כי גייסו עד מדינה. בנוגע לעבירות המין, לא ידוע כרגע על מתלוננות שמוכנות להעיד בנושא, אך גם כאן במשטרה פועלים על מנת לעבות את התיק.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות