שער בכורה לתומר חמד במדי ווסטרן סידני וונדררסבדקה ה-87: ריאל מדריד חזרה מפיגור ל-1:2 על סביליהנאפולי הביסה 0:4 את לאציו, הפסד שני ברציפות למילאןשלושה בישולים לליאו מסי, 1:3 לפ.ס.ז' על סנט אטייןבכר: ''זה כבוד גדול להיות מוזכר בהקשר של הנבחרת''מכבי חיפה חזרה מפיגור ל-1:3 על הפועל תל אביב בחוץיצחקי: ''אני מקווה שיבוא מאמן, כל השיער שלי כבר לבן''חזרה לעצמה: מכבי ת''א ניצחה 1:3 את הפועל חיפהגודס: ''יש פה פוטנציאל גדול'', חשש לקרע בשריר לגינתלברקוזן התבססה במקום השלישי עם 1:3 על לייפציג
פתח ביתה של אודליה פרידמן (דוברות הפועל ת''א)

עוף מבותר פוזר בפתח ביתה של מנכ''לית הפועל ת''א

רביעי | | 17:18    מאת אביחי חיים

האדומים התלוננו במשטרה לאחר האירוע שהתרחש בכניסה לביתה של אודליה פרידמן: "זמן לשים סוף לתופעה הבזויה בה ראשי מועדון צריכים לחוש מאוימים בכל פעם שהחלטת הנהלה לא נראית לאנשים מסוימים''

אירוע מכוער: הפועל תל אביב הודיעה לפנות ערב (רביעי) שבמהלך שעות הצהריים הגיעו מספר חוליגנים לביתה של מנכ"לית המועדון, אודליה פרידמן - ופזרו חתיכות עוף מבותר על מפתן ביתה, זאת בזמן שמשפחתה הייתה בבית. מהאדומים נמסר שתלונה הוגשה למשטרה.

בהפועל תל אביב הדגישו: "הגיע הזמן שרשויות החוק ישימו סוף לתופעה הבזויה, בה ראשי המועדון ומשפחותיהם צריכים לחוש מאוימים בכל פעם שהחלטה של ההנהלה לא נראית לאנשים מסוימים. מועדון הכדורגל הפועל תל אביב ימשיך את המאבק בפורעי החוק שמובילים את המועדון לבתי הדין שבוע אחר שבוע, פוקדים את בתי הבעלים וההנהלה כדרך קבע ופוגעים, מעל הכל, במועדון".

יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון הגיב לאירוע ואמר: "עולם הכדורגל שלנו לא מקבל התנהגויות בזויות של עבריינים. אני רוצה לחזק את מנכ"לית הפועל תל אביב, אודליה פרידמן. היא, כמו שאר אנשי המפתח במועדוני הכדורגל, מגיעים כדי לסייע לקבוצות ולקדם את הכדורגל הישראלי. אני קורא למשטרה לחקור מהר את האירוע האלים והמביש הזה ולהבטיח שאותם עבריינים אלימים ייתפסו ויורחקו מהכדורגל לצמיתות. יש להעמידם לדין בהקדם האפשרי ולהענישם בחומרה".

יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון הוסיף: "כל קו אדום נרמס, כל פעמון אזעקה מצלצל. חובה על כל גורמי האכיפה להתעשת ולפעול באופן הנחרץ ביותר נגד כנופיות עבריינים שמנסות להלך אימים על מי שעושים מלאכתם נאמנה. אני מבקש לחזק את מועדון הפועל תל אביב, את המנכ"לית הגברת אודליה פרידמן ואת הרוב המכריע של אוהדי המועדון המפואר הזה שדוחים בשאט נפש את האקט הבזוי נגד בעלת תפקיד".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות