חולון נחתה באיסטנבול, גיא פניני: ''משחק חשוב מאוד''בשל פארסת הדגלים: הצוות הושעה מחמישה משחקיםמכבי ת''א, בית''ר י-ם, מכבי והפועל חיפה יעמדו לדיןגור שטיינברג ושחר רשף נבחרו כאנשי השנה בשייטסטפן אקה נותח בהצלחה, יחל בשיקום בימים הקרוביםאופטימיות במכבי ת''א, מו''מ כספי מתנהל מול מאמןהפועל ב''ש: ''אסור לנו כרגע להיכנס ללחץ ממכבי חיפה''דוידה: ''תקופה פחות טובה, זה משחק שחייבים לנצח''ספרופולוס: ''לא באנו לשחק חזק, לא היינו מוכנים מנטלית''שביעות רצון במכבי חיפה: ''אנחנו מתחברים בדיוק בזמן''
תמנע נלסון לוי (עודד קרני, באדיבות איגוד הג'ודו)

גם תמנע נלסון לוי ורז הרשקו ישתתפו בליגת האלופות

חמישי | | 14:12    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי גפן פרימו, שתי הג'ודאיות השתיים חתמו באלופת צרפת לקבוצות נשים 2021, מועדון הג'ודו ESBM, וישתתפו בתחרות שתיערך ב-11 בדצמבר בפריס. באיגוד הג'ודו בירכו על ההשתתפות של שתי הבנות

אחרי שבשבוע שעבר חתמה גפן פרימו במועדון הצרפתי שמפיני, גם זוכות מדלית הארד האולימפית תמנע נלסון לוי ורז הרשקו, הצטרפו למועדון צרפתי שישתתף בתחרות היוקרתית. השתיים חתמו באלופת צרפת לקבוצות נשים 2021, מועדון הג'ודו ESBM, וישתתפו בתחרות שתיערך ב 11 בדצמבר בפריס. במועדון של השתיים מתחרות שתיים מהשותפות לזכייה במדליית הזהב האולמפית של צרפת, מרגו פינו (70 ק״ג) ולמדין מלונגה (78 ק״ג). 

מאמן נבחרת ישראל שני הרשקו: "גאווה עצומה. 3 ספורטאיות ישראליות יתחרו וייצגו שניים מהמועדונים החזקים העולם בליגת האלופות. אין עדות טובה מזו עד כמה מעריכים את האיכויות והיכולות של ספורטאיות נבחרת הנשים בג'ודו, ומבחינתי חשוב מאוד שהספורטאיות יתנסו בתחרות כל-כך מיוחדת ויוקרתית זה בדיוק הזמן והמקום לכך. אני מאחל לקבוצה של גפן והקבוצה של תמנע ורז להגיע לקרב הגמר".

רז הרשקו עם מדליית זהב (איגוד הג'ודו)
יו"ר איגוד הג'ודו משה פונטי: "שמח מאוד עבור רז ותמנע, ספורטאיות מעולות, שיזכו להיות על אחת הבמות היוקרתיות ביותר בג׳ודו. העבודה הקשה של שני הרשקו, הצוות שלו ושל הבנות, מקבלת הכרה גם ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר ואנחנו יכולים לשמוח ולהתגאות על כך".

תמנע נלסון לוי אמרה: "מבחינתי זו בשורה נהדרת, גם מהבחינה הספורטיבית והמקצועית-  להתחרות באותה קבוצה עם ספורטאיות מעולות ובמועדון מהטופ העולמי, וגם מהפן החוויתי- יש בהשתתפות בתחרות כזו משהו אחר. אני שמחה עוד יותר שנהיה שלוש ישראליות בתחרות הזו. יש בזה משהו מאוד מיוחד ושונה, וזו הזדמנות נהדרת לחוות תחרות ברמה כל כך גבוהה".

רז הרשקו הוסיפה: "התחושה היא בעיקר כיף. כיף לראות שעבודה קשה משתלמת, כיף לראות שהדרך של השקעה, מאמצים והתמדה נושאת פירות, וכיף שאנחנו טסות שלושתינו להיות באירוע כל כך איכותי. אני חושבת שעצם זה שאנחנו חותמות במועדון צרפתי וצרפת היא זוכת הזהב האולימפי, זה משהו שיש בו אמירה".

נגישות