חולון נחתה באיסטנבול, גיא פניני: ''משחק חשוב מאוד''בשל פארסת הדגלים: הצוות הושעה מחמישה משחקיםמכבי ת''א, בית''ר י-ם, מכבי והפועל חיפה יעמדו לדיןגור שטיינברג ושחר רשף נבחרו כאנשי השנה בשייטסטפן אקה נותח בהצלחה, יחל בשיקום בימים הקרוביםאופטימיות במכבי ת''א, מו''מ כספי מתנהל מול מאמןהפועל ב''ש: ''אסור לנו כרגע להיכנס ללחץ ממכבי חיפה''דוידה: ''תקופה פחות טובה, זה משחק שחייבים לנצח''ספרופולוס: ''לא באנו לשחק חזק, לא היינו מוכנים מנטלית''שביעות רצון במכבי חיפה: ''אנחנו מתחברים בדיוק בזמן''
אלן שמיט (איגוד הג'ודו העולמי)

עוזר מאמן חדש מצטרף לצוות של נבחרת הנשים בג'ודו

שני | | 19:31    מאת מערכת ישראל ספורט

אלן שמיט הצרפתי, ספורטאי אולימפי ומדליסט ארד באליפות העולם בעברו, הצטרף לצוות האימון בג'ודו תחת הדרכתו של שני הרשקו, ויחל בתפקידו בסוף החודש. הרשקו: ''בטוח שהניסיון המוכח שלו יעזור לי ולנבחרת''

שני הרשקו מאמן נבחרת הנשים של ישראל החליט היום (שני) לצרף לצוות הנבחרת את אלן שמיט, שיצטרף בסוף נובמבר לצוות הנבחרת. הוא ייכנס לנעליה של איבון בוניש האוסטרית שעבדה בנבחרת בשנים האחרונות ומונתה למאמנת הנבחרות של אוסטריה. 

שמיט, בעברו ספורטאי אולימפי ומדליסט הארד באליפות העולם, מתמחה באימון נשים ומזה מספר שנים מאמן מועדון נשים צרפתי ומלווה כמאמן אישי ספורטאיות רבות, כשהבולטת ביניהים היא מדלין מלונגה, מדלסיטית הכסף מטוקיו באישי וזוכת הזהב הקבוצתי וזאת בנוסף לתואר אלופת העולם, ספורטאית בולטת נוספת של שמיט היא מרגו פינו, אלופת אירופה, מדליסטית באליפות העולם וזוכת הזהב הקבוצתי בטוקיו.

מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו: "לאחר התייעצויות עם משה פונטי, החלטנו לצרף את אלן שמיט. שמיט, שבשנים האחרונות מאמן מועדון מוביל בצרפת וההצלחות שלו מוכחות, נבחר לאחר שבחנו מספר אופציות לתפקיד. אני בטוח שהניסיון המוכח שלו, עם ספורטאיות מובילות ברמה העולמית יעזור לנבחרת ולי לעמוד ביעדים שהצבנו לקראת המשחקים האולימפיים בפריס 2024".

יו"ר איגוד הג'ודו, משה פונטי: "שמח שמצטרף אלינו מאמן מצוין בדמותו של אלן, ואני בטוח שהוא יתרום  רבות לצוות של הנבחרת ולספורטאיות. מבורך בעיני שמצטרף אלינו מאמן שמגיע ממדינה מובילה כמו צרפת, עם השגים, מסורת ויכולת. זה גם מעיד על הדרך בה תופסים את הנבחרת שלנו בעולם. מאחל לו ולשני הצלחה גדולה".

נגישות