חולון נחתה באיסטנבול, גיא פניני: ''משחק חשוב מאוד''בשל פארסת הדגלים: הצוות הושעה מחמישה משחקיםמכבי ת''א, בית''ר י-ם, מכבי והפועל חיפה יעמדו לדיןגור שטיינברג ושחר רשף נבחרו כאנשי השנה בשייטסטפן אקה נותח בהצלחה, יחל בשיקום בימים הקרוביםאופטימיות במכבי ת''א, מו''מ כספי מתנהל מול מאמןהפועל ב''ש: ''אסור לנו כרגע להיכנס ללחץ ממכבי חיפה''דוידה: ''תקופה פחות טובה, זה משחק שחייבים לנצח''ספרופולוס: ''לא באנו לשחק חזק, לא היינו מוכנים מנטלית''שביעות רצון במכבי חיפה: ''אנחנו מתחברים בדיוק בזמן''
יפתח בחוד. שון וייסמן (ההתאחדות לכדורגל)

בפרידה מרוטנשטיינר: הנבחרת רוצה לסיים במקום ה-3

שני | | 12:30    מאת אדי חליאבין

נבחרת ישראל תארח הערב (שני, 21:45) את נבחרת איי פארו במטרה לסיים במקום השלישי ועם חיוך את קמפיין מוקדמות המונדיאל. אלחמיד יוסט לקישור לצד פרץ, וייסמן יפתח בחוד במקומו של זהבי הפצוע

נבחרת ישראל תנעל הערב (שני, 21:45) את קמפיין מוקדמות המונדיאל במשחק ביתי מול נבחרת איי פארו, קמפיין נוסף שמסתיים ללא הכרטיס לטורניר גדול או העפלה לפלייאוף. הכחולים-לבנים גם לא הבטיחו את המקום השלישי בבית וגם אם ינצחו את איי פארו, הם צריכים לקוות שנבחרת אוסטריה לא תנצח את נבחרת מולדובה בהפרש גבוה בשלושה שערים מניצחון ישראלי. נכון לשעות הבוקר, רק 6,500 אוהדים הבטיחו את מקומם באצטדיון, כשלשחקנים נאמר כי יש מספר הזמנות נוסף שיוכלו לקבל כדי לנסות ולסייע למלא את האצטדיון ביותר אוהדים.
 


יהיה זה משחקו האחרון של וילי רוטנשטיינר על הקווים של הנבחרת הלאומית. יו"ר ההתאחדות אורן חסון ייפגש עם רוטנשטיינר כשזה יציג לו דו"ח מפורט לסיכום הקמפיין, כאשר לאוסטרי יש חוזה בהתאחדות עד סוף מאי ועדיין לא הוחלט מה יקרה עד אז - האם רוטנשטיינר ימשיך בתפקיד כלשהו או שינסו להגיע איתו להסדר כספי. הקפטן ביברס נאתכו, שעל פי כל ההערכות יפרוש מהמדים הלאומים לטובת דור העתיד, יחסר כמו גם מוחמד אבו פאני שחש כאבים בברכו. במצב כזה חאתם עבד אלחמיד יוסט כנראה לקישור לצד דור פרץ. אוראל דגני אמור לקבל את הקרדיט בהרכב, כאשר גם שון וייסמן יפתח במקומו של ערן זהבי הפצוע.

ההרכב המשוער: אופיר מרציאנו, אלי דסה, ניר ביטון, איאד אבו עביד, אוראל דגני, סאן מנחם, חאתם עבד אלחמיד, דור פרץ, מנור סולומון, שון וייסמן, מונאס דאבור.

נגישות