חולון נחתה באיסטנבול, גיא פניני: ''משחק חשוב מאוד''בשל פארסת הדגלים: הצוות הושעה מחמישה משחקיםמכבי ת''א, בית''ר י-ם, מכבי והפועל חיפה יעמדו לדיןגור שטיינברג ושחר רשף נבחרו כאנשי השנה בשייטסטפן אקה נותח בהצלחה, יחל בשיקום בימים הקרוביםאופטימיות במכבי ת''א, מו''מ כספי מתנהל מול מאמןהפועל ב''ש: ''אסור לנו כרגע להיכנס ללחץ ממכבי חיפה''דוידה: ''תקופה פחות טובה, זה משחק שחייבים לנצח''ספרופולוס: ''לא באנו לשחק חזק, לא היינו מוכנים מנטלית''שביעות רצון במכבי חיפה: ''אנחנו מתחברים בדיוק בזמן''
השר טרופר באירוע חניכת הבריכה במרכז 'עלה'

טרופר חנך את הבריכה הטיפולית במרכז 'עלה' בבני ברק

שישי | | 12:48    מאת מערכת ישראל ספורט

המרכז ההידרותרפי והבריכה הטיפולית מהמתקדמות בארץ נחנכה בקמפוס החדש של רשת 'עלה' בבני ברק. שר הספורט מבטיח: ''אנו נמשיך להיות שותפים שלכם לדרך גם בפרויקטים הבאים ובכל מה שיידרש''

באירוע חנוכת הבריכה הטיפולית שנערך אתמול (חמישי) במרכז החדש בבני ברק של עמותת 'עלה' - הרשת הלאומית לטיפול בילדים ואנשים עם מוגבלויות, השתתפו שר התרבות והספורט חילי טרופר, יו"ר המועצה להסדר ההימורים בספורט, שבתאי צור, מ"מ מנכ"ל מועצת ההימורים, יעל אלמור, מייסד ומנכ"ל רשת 'עלה', יהודה מרמורשטיין, ונשיא 'עלה' ראובן שיף.

בטקס המרגש סיפרו אנשי הצוות על יעילות הבריכה ועל הציפייה של התלמידים והדיירים להיכנס למיםף "הם יודעים מתי התור השבועי שלהם ואנחנו מרגישים את זה עליהם מהרגע שהם קמים בבוקר". הבריכה החדשה והמתקדמת מאפשרת מספר רב של טיפולים ועלותה היקרה מומנה בין השאר בעזרת משרד התרבות והספורט יחד עם המועצה להסדר ההימורים בספורט.

השר טרופר באירוע חניכת הבריכה במרכז 'עלה'
נשיא 'עלה', ראובן שיף: "אנחנו רוצים לשפר את איכות חייהם של הילדים האלה וזאת המטרה שלנו, וכך גם למשפחות יש איכות חיים. זה לא רק מוסד אלא מפעל חסד לילדים ואנשים עם מוגבלויות".
 
מנכ"ל ומייסד רשת 'עלה', יהודה מרמורשטיין, פנה אל השר טרופר ואמר: "עשינו מהפכה בתחום הזה. אני מבקש ממך להמשיך את המהפכה. המפתח בידך לעשות למען הילדים והאנשים עם הצרכים המיוחדים. אני מודה לטוטו ולמשרד התרבות והספורט על השותפות העמוקה בדרך והעזרה לבנות את הבריכה".

שר התרבות והספורט, חילי טרופר, אמר בטקס: "תודה לעמותת 'עלה' שעושה מעל ומעבר למען האנשים עם המוגבלויות. העברנו לאחרונה תקציב מדינה והפילוג עדיין קיים בתוך המדינה, אבל כשמגיעים לכאן, למרכז עלה, הכל משתנה. המקום הזה שם הכל בפרופורציות. אני אחד ששמח ומקדם את המשותף והחיבור. המקום כאן מזכיר איך החברה צריכה להיראות. הלב שלי נמצא איתכם, אנחנו נעשה מאמצים למענכם. נמשיך להיות שותפים שלכם לדרך גם בפרויקטים הבאים ובכל מה שיידרש".

נגישות