חולון נחתה באיסטנבול, גיא פניני: ''משחק חשוב מאוד''בשל פארסת הדגלים: הצוות הושעה מחמישה משחקיםמכבי ת''א, בית''ר י-ם, מכבי והפועל חיפה יעמדו לדיןגור שטיינברג ושחר רשף נבחרו כאנשי השנה בשייטסטפן אקה נותח בהצלחה, יחל בשיקום בימים הקרוביםאופטימיות במכבי ת''א, מו''מ כספי מתנהל מול מאמןהפועל ב''ש: ''אסור לנו כרגע להיכנס ללחץ ממכבי חיפה''דוידה: ''תקופה פחות טובה, זה משחק שחייבים לנצח''ספרופולוס: ''לא באנו לשחק חזק, לא היינו מוכנים מנטלית''שביעות רצון במכבי חיפה: ''אנחנו מתחברים בדיוק בזמן''
אבי קאופמן, אברהם אזולאי, אמיר נבון, רון וינרייך (ההתאחדות לכדורגל)

ההתאחדות העניקה לשחקנים מלגות ע''ש נחום סטלמך

שלישי | | 20:36    מאת מערכת ישראל ספורט

המלגות ניתנו ל-11 שחקנים בטקס סיום עונת 2020/21 של מחלקות הנוער. יו''ר העמותה לזכרו, אבי קאופמן, אמר: ''המלגות על שמו הן דרך נפלאה לנצור את דמותו ואת פועלו של סטלמך לטובת הכדורגל הישראלי''

בתא הכבוד באצטדיון רמת גן נערך הערב (שלישי) טקס חלוקת המלגות ע"ש נחום סטלמך וטקס סיום עונת 2020/21 של מחלקות הנוער במעמד משפחת סטלמך, יו"ר ועדת הנוער בהתאחדות אבי קאופמן, סמנכ״ל ההתאחדות אמיר נבון ומנהל אגף הנוער רון וינרייך. הערב נפתח בדברים לזכרו של סטלמך שנשאו אריה רוזנצווייג, יו"ר העמותה להנצחתו, היסטוריון הכדורגל ניסים קלדרון ויו"ר ועדת הנוער בהתאחדות, אבי קאופמן. 

זאביק זלצר, ניסים קלדרון וצביקה רוזן (ההתאחדות לכדורגל)
קאופמן מסר: "זכיתי להיות לצדו של נחום סטלמך, דמות נערצת, מחנך. נחום היה שחקן עצום וכוכב נבחרת ישראל והוא זכה לאמן את הנבחרות הצעירות ולימים אף היה עוזר מאמן הנבחרת הבוגרת. העצב על פטירתו בטרם עת עדיין אתנו. המלגות על שמו הן דרך נפלאה לנצור את דמותו ואת פועלו לטובת הכדורגל הישראלי ובכך נמשכת תרומתו". 11 שחקנים ושחקניות זכו במלגה, כאשר שמונה קיבלו מלגה בגובה 3,000 ש"ח כ"א, ושלושה קיבלו מלגה בגובה 2,000 ש"ח כ"א. מי שהעניקו את המלגות היו יו"ר ועדת הנוער, אבי קאופמן, אלמנתו של סטלמך, נירה, ויו"ר העמותה אריה רוזנצווייג.
 
צביקה רוזן ואריה רוזנצווייג (ההתאחדות לכדורגל)
בטקס הסיום של מחלקות הנוער חולקו 28 צלחות אליפות לקבוצות שזכו באליפויות בכל מחוזות הנוער (פרט לנוער על), נערים א' ונערים ב'. מי שהעניקו את צלחות האליפות היו יו"ר ועדת הנוער אבי קאופמן ומנהל מחלקת הנוער רון וינרייך. בהמשך התקיים טקס פרידה מאברהם אזולאי, שהיה חבר ועדת הנוער במשך 43 שנה, בנוכחות חבריו לוועדה צביקה רוזן וזאב זלצר. 
 
האירוע החגיגי (ההתאחדות לכדורגל)
מקבלי ומקבלות המלגות ע"ש נחום סטלמך:
1.      טבאש מוחמד – הפועל נחף – בוגרים
2.       עיראקי עלי – מ.ס טירה – בוגרים ( מושאל עונה שנייה כבר למ.כ צעירי טירה).
3.       מנסור עומר – מ.כ צעירי טירה – בוגרים
4.       בסכאל דחדל – מ.ס צעירי כפר קנא (העונה מושאל למכבי נוג'ידאת אחמד) – בוגרים
5.       רוזן דניאל – הפועל עירוני פתח תקווה – בוגרות
6.       לילשו ירושלים – בני יהודה תל אביב – בוגרות
7.       אומבאשי שריפה – הפועל בנות עראבה – בוגרות
8.       אוחנה לירז – בנות נתניה – בוגרות
9.       סריבננקו יאוה – מכבי בנות עמק חפר – נערות
10.   יחימוביץ עומרי – הפועל תל אביב – נערים א'
11.   אלמצרי מריה  - מכבי כשרונות חדרה – נערות

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות