ליגת העל: בית''ר ירושלים - מכבי ת''א 2:1 (מחצית 2)מכבי תל אביב הופתעה 87:73 על ידי עירוני נס ציונהליגת העל: הפועל נוף הגליל - מכבי חיפה 3:0 (מחצית 2)ליגת העל: הפועל ת''א - הפועל ירושלים 1:1 (סיום)בבכורה של רנגניק: 0:1 ליונייטד על קריסטל פאלאסנשים: הגארדית קורטני וויליאמס חתמה באליצור רמלה''המשחק למזעור נזקים'': מכבי ת''א מתארחת אצל בית''רחוזרים הביתה: נבחרת הדייויס תארח את דרום אפריקהעבדה בישל בניצחון של סלטיק, ציון דרך מרשים לביטוןמכבי חיפה תעמוד לדין על התפרעות אוהדים בבלומפילד
אוהדי מכבי ת''א בבלומפילד (ישי נאמן)

נאבקת בספסרות: מכבי ת''א שלחה מכתבי אזהרה

חמישי | | 10:38    מאת מערכת ישראל ספורט

הצהובים הוציאו מכתבי אזהרה למי שהעבירו את המנוי שלהם במשחק מול מכבי חיפה ופועלים למניעת אירועים דומים בדרבי: ''אוהדי הפועל ת''א שייתפסו, יוצאו וכספם לא יוחזר''. הפנינג לאוהדים בקריית שמונה

אחרי שאוהדיה מכרו כרטיסים ומנויים לקהל של מכבי חיפה בשני הביקורים האחרונים של האלופה באצטדיון בלומפילד, מכבי תל אביב נערכת במטרה למנוע ספסרות לאוהדי הפועל תל אביב בדרבי שיתקיים בעוד 10 ימים. הסיבה לכך היא העובדה שבימים האחרונים הגיעו למועדון לא מעט עדויות על אוהדים אדומים שהצליחו להשיג כרטיסים לשער 7 הצהוב.

במכתבים שנשלחו למנויים שהתגלה כי מכרו כרטיסים לאוהדי מכבי חיפה, נכתב: "ממידע שהגיע לידינו עולה כי העברת ו/או מכרת את המנוי/הכרטיס למשחק נגד מכבי חיפה לאוהד שאינו אוהד מכבי תל אביב. פעולה זו מנוגדת להנחיות המשטרה, לתקנות כללי ההתנהגות במשחקי הקבוצה אשר מפורסמות באתר המועדון ולשלטים בכניסות".
 


עוד נכתב: "ברצוננו להזכירך כי כרטיסים ומנויים ליציעים המיועדים לאוהדי המועדון הינם לשימוש אוהדי המועדון בלבד. כניסת אוהדים שאינם אוהדי הקבוצה גורמת למועדון ולקהל האוהדים לנזקים. על כן, אנא תשומת ליבך כי במידה ולמועדון יגיע מידע לפיו פעלת ו/או ניסית לפעול פעם נוספת בניגוד לדין, יפעל המועדון נגדך בכל אמצעי העומד לרשותו".

בנוסף, במועדון הבהירו באופן חד משמעי: "אוהדים של הפועל תל אביב שינסו להיכנס ליציעים המיועדים לאוהדי מכבי תל אביב יוצאו מהאצטדיון, לא יועברו ליציע אחר וכספם לא יוחזר להם".

בנושא אחר, עירוני קריית שמונה תקיים הפנינג לקהל שיגיע למשחק הבית נגד מכבי תל אביב ביום שבת (17:30), כך הוחלט במועדון בשיתוף העירייה מתוך רצון למשוך כמה שיותר קהל מקומי. במתחם ה"פאן זון" בו ייערך ההפנינג מחוץ לאצטדיון יהיו דוכני אוכל וממתקים, עמדות איפור ועמדות מגנטים, בנוסף לבדיקות קורונה מהירות ללא עלות עבור ילדים שירצו להיכנס למשחק.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות