ממשיכה לקרטע: רק 1:1 למכבי ת''א מול הפועל נוף הגלילליגת העל: הפועל ב''ש - הפועל ת''א 1:2 (סיום)הפועל י-ם קיימה את הביקור המסורתי בביה''ח הדסהספרופולוס: ''יודעים שהאתגר קשה, נגיע להילחם חזק''עדיין ללא מאמן: מכבי תל אביב מארחת את נוף הגלילרשמית: ארווין קומאן התפטר מאימון בית''ר ירושליםסופית: מעצרו של משה חוגג הוארך עד ליום שלישי הבאבכר: ''יש מה לשפר, אבל הכי חשוב שכבשנו הכי הרבה''הערב ב-20:15: הפועל ב''ש מארחת את הפועל ת''אשבתאי צור קיבל תואר כבוד מאוניברסיטת קווקז טביליסי
אוהדי הפועל ירושלים הערב (חיים בן דוד)

הפועל י-ם: ''שוטרים עלו ליציע ופוצצו במכות אוהדים''

שבת | | 22:01    מאת מערכת ישראל ספורט

במהלך המשחק מול הפועל באר שבע (3:1) בטרנר, מספר שוטרים עלו ליציע האורחת כדי לעצור את מי שעל פי החשד זרק אבוקה. מהומה שהתפתחה גרמה למעצר של אדם נוסף. רוב הקהל יצא מהאצטדיון כמחאה

הפועל ירושלים ספגה הערב (שבת) הפסד רביעי העונה, הפעם 3:1 בחוץ מול מוליכת ליגת העל, הפועל באר שבע. רוב האוהדים הירושלמים שהגיעו לאצטדיון טרנר החליטו לעזוב את היציע, וזאת לאחר שהמשטרה נכנסה ליציע האוהדים במטרה להרחיק אוהד שככל הנראה זרק אבוקה. כניסת המשטרה ליציע יצרה ויכוח, מהומה ועימות בין השוטרים לאוהדי הפועל ירושלים. לאחר שהאוהד נתפס על ידי המשטרה והורחק בכוח מהיציע, החליטו חלק מהאוהדים לעזוב את היציע בטענה שהמשטרה השתמשה בכוח מופרז.

היציע הכמעט ריק (חיים בן דוד)
בהפועל ירושלים הוציא הודעה רשמית בנושא עם תמונה של היציע הריק כמעט לגמרי וכתבו: "ככה נראה היציע שלנו בטרנר מאז ההפסקה שוטרי משטרת ישראל עלו לטריבונה בסביבות הדקה ה-20 למשחק אחרי שאבוקה נדלקה ביציע על מנת 'להשליט סדר' - השוטרים נכנסו באלימות, ופוצצו במכות עשרות אוהדי הפועל ירושלים, נורמטיביים לחלוטין, ושלפו אותם בכח החוצה אנחנו קבוצת אוהדים. אנחנו זה הקהל - ואנחנו נותנים גב מלא לחברים ליציע. מאות מאיתנו יצאו במחאה. ככה לא אמור להיראות המשחק הזה".

מדוברות המשטרה (מרחב נגב) נמסר: "במהלך משחק הכדורגל הנערך כעת במשחק הכדורגל באצטדיון טרנר הודלקה אבוקה ביציע. שוטרים הנמצאים במקום פעלו למעצרו של חשוד ומעצרו של אוהד נוסף בגין תקיפת שוטרים. משטרת ישראל רואה בחומרה כל אירוע בו התנהגותם הפרועה של אוהדים מסכנת את סביבתם ופועלת בנחישות להרחקתם למען בטחון קהל האוהדים הנורמטיבי".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות