בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
מאמן מכבי ת''א, פטריק ואן לוון (ישי נאמן)

''לא ייתכן שבכל פתיחת עונה נצטרך להיפרד ממאמן''

שני | | 14:13    מאת חיים נתנאל

מכבי ת''א תמריא מחר להלסינקי לקראת המשחק מול HJK המקומית בקונפרנס ליג, במועדון מודאגים מפתיחת העונה המאכזבת שכוללת שלושה הפסדים בשישה מחזורים. אנגלידיס יטוס עם הקבוצה לפינלנד

במכבי תל אביב מלקקים את הפצעים לאחר המפלה בשבת נגד מכבי נתניה 4:2, אבל מנסים בכל הכח לשדר רוגע. על כל פנים, לנסיעה להלסינקי למשחק נגד נציגת פינלנד לקונפרנס ליג - HJK, יצטרף לראשונה ולאחר זמן רב שלא היה בארץ ג'ק אנגלידיס, נציגו של הבעלים מיץ' גולדהאר לענייני מכבי תל אביב.

העיתוי להגעתו של אינגלידיס ישר גרם לרבים לחשוב שזה הגיע בשל המצב הלא פשוט שנמצא הקבוצה בליגה, למרות שיש לומר ביושר שהגעתו לארץ תוכננה מזה זמן - אך לא באה לידי ביצוע עד כה בשל עניינים אישיים של אנגלידיס (פטירת אמו) וכל נושא הקורונה והבידודים. 
 


למרות זאת, אין ספק שכעת יוכל נציג הבעלים לבחון בקרוב את התנהלות המאמן והמעטפת שלו והכימיה שלו עם השחקנים וכמובן לתוצאות במשחקים הקרובים.אינגלידיס יוכל להעביר את רשמיו לגולדהאר ממש לפי "מראה עיניים" ולתת את דעתו.

בכל אופן, גם השחקנים יודעים שכך או אחרת, גם כלפיהם יש לשלוח אצבע מאשימה. "לא יתכן שכל שנה כבר בראשיתה נצטרך להיפרד ממאמן כזה או אחר", אמרו במועדון.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות