בדקה ה-90: ברצלונה סחטה 1:1 ביתי מול גרנאדההיחידה שמושלמת: נאפולי הביסה 0:4 את אודינזהחמישה שחקני אילת הפרו בידוד, צ'רי ואוואנס שוחררוהעליון דחה את העתירה, האדום של גוטליב לא יבוטלמתחזקים: ישראל זגורי חתם לעונה אחת בבני יהודההאוהד שפרץ לטדי הורחק לשלוש עונות מהמגרשיםמכבי ת'''א ניצחה את הנוער 1:5, אייל גולסה הבקיעאוגו: ''עצוב שב''ש החתימה מהאויבים שאיחלו למותי''מכבי חיפה, מכבי ת''א, הפועל, בית''ר וסכנין יעמדו לדיןאהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה
ניקולה וויצ'יץ' (אביחי חיים)

ניקולה וויצ'יץ': ''המצב מאתגר, המפתח הוא האוהדים''

חמישי | | 18:29    מאת רועי ינקלוביץ

בצ'ט חי ניסה מנהל הספורטיבי של מכבי תל אביב להסביר על ניסיונות המועדון להתמודד עם התפרצות הקורונה: ''יש בלאגן, אין לנו טרום עונה. זה קשה ככה''. הקבוצה ביטלה השתתפותה גם בטורניר ינאקופולוס

לאור מקרי ההדבקה בקורונה בקבוצה והשינויים הרבים במועדי משחקי ההכנה - כולל ההודעה הבוקר על ההחלטה לבטל את ההשתפות בטורניר ינאקופולוס, מכבי תל אביב החליטה להבהיר היום (חמישי) את הנושאים הבוערים. סמנכ"ל התקשורת של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, רועי גלדסטון, השיב בשידור חי בעמוד הפייסבוק של המועדון על השאלות שאתם האוהדים שלחתם לנו. במהלך השידור, הצטרף המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ', שהביא אופטימיות למרות המצב הנוכחי.
 


וויצ'יץ' הודה: "כן, יש לנו קצת בלאגן, אבל בסוף יהיה בסדר". סנטר העבר הקרואטי התייחס להשפעה של הקורונה על הקבוצה: "אין לנו טרום עונה, זה קשה. אף אחד לא רוצה להתמודד עם דברים כאלה. כנראה שלא יהיה לנו את השחקנים לפני ה-20 בספטמבר לאימון קבוצתי ראשון. זה מאתגר, זה משהו שאנחנו צריכים למצוא פתרונות חדשים עבורו ולשפר את הסבלנות שלנו, בגלל שאנחנו יודעים שזה יהיה קשה".

עם זאת, וויצ'יץ' רואה אור בקצה המנהרה, והוא בצבע צהוב: "אני רק מקווה לדבר אחד: שנקבל את האוהדים שלנו בהיכל בתפוסה מלאה וזה יכול לעזור לנו לצאת מהתסבוכת הזו. השחקנים תמיד משחקים טוב יותר בהיכל מלא, ואני מקווה שנבנה מבצר כמו שהיה לנו לפני שנתיים כשהיינו בלתי מנוצחים בבית. זה המפתח כדי לצאת מהבלאגן הזה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות