מנצ'סטר יונייטד חזרה מ-2:0 ל-2:3 ביתי על אטאלנטהרשמית: אנסו פאטי חתם על חוזה בברצלונה עד 2027פשוט לא עוצר: שון וייסמן כבש משחק רביעי ברציפותמספיק בקושי: 0:1 ביתי דחוק לברצלונה על דינמו קייביורופקאפ: הפסד דרמטי לגלבוע/גליל, גם אילת הפסידהדגל ישראל הונף בקטאר, טומרקין יתחרה בגביע העולםההצעה: אירוח המונדיאל עם מצרים, האמירויות וסעודיהבכירים בלה פמיליה שוקלים להודיע על סגירת הארגוןבכר: ''נעשה הכל כדי לנצח, נעלה בהרכב החזק ביותר''המשטרה עצרה חשוד ראשון מהקטטה בבלומפילד
נבחרת הגברים עם גור שטיינברג (איגוד השייט בישראל)

רשמית: גור שטיינברג סיים את דרכו באיגוד השייט

חמישי | | 17:33    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן השייט הגיע להסכמה עם ראשי איגוד השייט על סיום כהונתו כמאמן נבחרת הגברים בגלישה. יו''ר איגוד השייט יואב בובר: ''טביעות אצבעותיו של גור נמצאות על דפים רבים בהיסטוריית השייט הישראלי''

אחד המאמנים המעוטרים ביותר בספורט הישראלי מסיים את דרכו בשייט. בפגישה שנערכה היום (חמישי) בין גור שטיינברג להנהלת האיגוד - היו"ר שי בובר והמנכ"לית סמדר פינטוב - הוחלט לסיים בהסכמה הדדית את העבודה המשותפת לאחר קמפיין טוקיו 2020. שטיינברג ימשיך לעזור לנבחרת עד סוף אוקטובר בהכנות לאליפות אירופה, ובתחילת נובמבר יחזור לעבוד כמהנדס.

שטיינברג בן ה-52 הוא אחד המאמנים המעוטרים ביותר בספורט הישראלי והיחיד שהוביל ספורטאי לשתי מדליות אולימפיות, עם גל פרידמן באטלנטה ובאתונה. בנוסף הוא חתום על 16 מדליות באליפויות עולם ואירופה. במהלך קמפיין טוקיו הוביל שטיינברג את נבחרת הגברים, המליץ על הבחירה ביואב כהן לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים והוביל אותו למקום הרביעי, כפסע ממדליה אולימפית נוספת.
 


יו"ר איגוד השייט שי בובר מסר: "גור שטיינברג הוא מאמן ואיש מקצוע משכמו ומעלה. טביעות אצבעותיו נמצאות על דפים רבים בהסטוריית השייט הישראלי. לפני חמש שנים חזר שוב גור לאימון פעיל באיגוד והוביל בהצלחה רבה את נבחרת הגברים לטוקיו וקיווינו להמשיך ביחד גם לפריז. עצוב לי לראות אותו מסיים את דרכו היום, גם אם הדבר נעשה ברוח טובה ובהסכמת שני הצדדים. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך ומקווה שיצטלבו דרכינו בעתיד".

המנכ"לית סמדר פינטוב מסרה: "לקראת קמפיין טוקיו קיבל האיגוד החלטה על מעבר לאימון נבחרות. ב 2018 חזר גור לאימון פעיל והוציא את התוכנית לפועל בצורה מושלמת. הוא הצליח לאגד סביבו, בזמן קצר מאוד, נבחרת מלוכדת ומגובשת ולהצעיד אותה להישגים. היה זה עונג לעבוד איתו בתקופה מרגשת זו ולראות את הישגי הנבחרת".

נגישות