ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחהאחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבר
קומישינר ה-NBA, אדם סילבר (האתר הרשמי)

אדם סילבר: ''אנחנו צריכים לגנות את האנטישמיות''

חמישי | | 13:52    מאת מערכת ישראל ספורט

הקומישינר היהודי של ה-NBA לפני כנס ''מאוחדים דרך ספורט'' שיציין 85 שנים לברלין 1936: "עלינו להשתמש בכוח ההשפעה המשותף שלנו לטובה ונגד גזענות, במיוחד כאשר מתמודדים עם העלייה המטרידה''

הקומישינר היהודי של ה-NBA אדם סילבר התייחס היום (חמישי) למאבק באנטישמיות, לקראת כנס "מאוחדים דרך הספורט" שיקיימו המרכז לאימפקט יהודי, מועדון הכדורסל מכבי תל אביב וההסתדרות הציונית העולמית בשבוע הבא, 24.8.2021, לציון 85 שנים למשחקים האולימפיים של ברלין 1936.

סילבר אמר: "תפקיד הספורט בחברה הוא נושא שאנו מתגאים בו ב- NBA. הכוח המאחד הזה, מראה לנו שספורט הוא תחום שחשוב לקדם עכשיו יותר מתמיד, במיוחד כאשר אנו מתמודדים עם עלייה מטרידה של התבטאויות שנאה, אפליה, ואנטישמיות. עלינו להשתמש בהשפעות הקולקטיביות שלנו כדי לגנות את המעשים הללו".

האירוע "מאוחדים דרך הספורט", שיתקיים ביום שלישי בהיכל הVIP של מנורה מבטחים בשעה 17:00, ייאגד את בכירי ענף הספורט, הקהילה הדיפלומטית והחברה הציבורית בישראל, להנצחת מאורעות 1936 וניצחון הספורט על הצורר הנאצי.

במהלך האירוע שיתקיים במעמד הנשיא העשירי של מדינת ישראל ראובן (רובי) ריבלין, יו"ר המרכז לאימפקט יהודי רוברט זינגר, יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב שמעון מזרחי, ויו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל, ייערך שיח של בכירי ענף הספורט בישראל ובעולם יחד עם מנהיגים ודיפלומטים, על הצורך לפעול יחד בכדי למנוע ביטויי שנאה, גזענות ואנטישמיות במגרשי הספורט, ובחברה בכלל.

נגישות