ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחהאחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבר
ים מדר חוגג (עודד קרני, מנהלת הליגה)

מתרחק מהחוזה? מדר לא קלע בניצחון של בוסטון

רביעי | | 08:29    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שהרשים במשחק הראשון, הגארד הישראלי קיבל 16 דקות מול דנבר (82:107), החטיא את שלוש הזריקות שלו ומסר אסיסט בודד. שרודר חתם לעונה בסלטיקס, החתמה שעלולה להרחיק את מדר מהחוזה

דווקא אחרי הפתיחה המעודדת של ליגת הקיץ, ים מדר חווה הלילה (בין שלישי לרביעי) תסכול רב. רכז הפועל תל אביב שמקווה להשיג חוזה בבוסטון, רשם את הופעתו השנייה בליגת הקיץ, ובניגוד למשחק הראשון מול אטלנטה אותו סיים עם 8 נקודות והרבה מחמאות, מול דנבר זה נראה הרבה פחות טוב.

מדר קיבל 16 דקות בשלושת הרבעים הראשונים, אבל לא הצליח לבוא לידי ביטוי וסיים ללא נקודות כלל (0 מ-3 מהשדה), מסר אסיסט בודד ואיבד פעמיים. ארון נייסמית' (33 נקודות) ופייטון פריצ'רד (21) הובילו את הסלטיקס ל-82:107 קל. בנוסף, מדר גם נחסם פעמיים ורשם מדד פלוס/מינוס שלילי (8-).

מבחינתו של מדר המכה האמיתית היא בעיקר צירופו המסתמן של דניס שרודר. השחקן יגיע בחוזה לעונה, ששווה 5.9 מיליון דולר, כאשר המשמעות היא שהסלטיקס לא יוכלו להציע לישראלי חוזה מעבר לשנתיים. שרודר הודיע רשמית באינסטגרם שלו שיצטרף לבוסטון, כאשר הוא דחה 80 מיליון דולר ל-4 שנים בלייקרס.

נגישות