אטפלד: ''רוצים לחזור לעניינים'', קארצב יפתח בהרכב?ליאור רפאלוב: ''יש הבנה עיוורת ביני לוינסנט קומפני''קינגסלי קומאן עבר ניתוח בעקבות בעיה לבבית קלהקאמסו מארה: ''הבחירה בבית"ר י-ם היא בחירת הלב''פלה מתאושש: ''תודה לכולם, ממשיך להחלים ולחייך''עדיין ללא ניצחון בליגה: ניוקאסל ולידס נפרדו ב-1:1כבוד: סטיפה פריצה הוא שחקן השבוע בקונפרנס ליגקלינגר לקראת פ''ת: ''מאמין שהשחקנים יגיעו מוכנים''משלימים את הסגל: דיוואן הרננדז חתם בהפועל ת''אבן שמעון: ''אנחנו עדיין מחפשים את האיזון והזהות שלנו''
ברוכים הבאים. אבידיו ביק אלכסנדרו (האתר הרשמי)

הקשר הרומני אובידיו ביק אלכסנדרו חתם רשמית בק''ש

רביעי | | 18:02    מאת מערכת ישראל ספורט

הקשר האחורי בן ה-27 מצטרף לקבוצה של עמיר נוסבאום בהשאלה מאוניברסיטת קראיובה הרומנית כשלמועדון קיימת אופציית רכישה בתום העונה. החלוץ המונטנגרי סטפן מילושביץ’ נחת בישראל ויחתום רשמית

הקשר הרומני אובידיו ביק אלכסנדרו בן ה-27 נחת הלילה (בין שלישי לרביעי) בישראל ועבר בדיקות רפואיות שלאחריהן חתם על חוזהו בעירוני קריית שמונה באמצעות סוכנו עמית קופלמן. ביק מגיע לקבוצה בהשאלה מקבוצת אוניברסיטת קראיובה הרומנית כשלמועדון קיימת אופצית רכישה על השחקן בתום העונה.

סטפן מילושביץ' בבדיקות הרפואיות (האתר הרשמי)
ביק (1.78 מ'), גדל בקבוצת ליברטי סלונטה. כמו כן, הקשר שיחק במספר קבוצות שונות בליגה הרומנית כשהבולטת בהן היא אוניברסיטת קראיובה במדיה שיחק שתי קדנציות הראשונה בהן הייתה בעונת 2017/2018, והקנדציה השנייה החלה בעונת 2019/2020 ועד לרגע הגעתו לקריית שמונה. בתוך כך, את העונה הנוכחית פתח במדי קבוצתו הרומנית במסגרת מוקדמות הקונפרס ליג עימה ערך 2 הופעות.כאמור, עירוני ‘איתוראן’ קריית שמונה תהייה התחנה הראשונה שלו מעבר לים. בנוסף, בעונה החולפת שיחק בקראיובה יחד עם בלמה החדש של הקבוצה סטפן אקה.

בתוך כך, החלוץ המונטנגרי סטפן מילושביץ’ נחת אף הוא במהלך הלילה האחרון בישראל ואף עבר את הבדיקות הרפואיות שלאחריהן חתם באופן רשמי על חוזהו במועדון. כמו כן, צמד השחקנים ייכנסו כעת לבידוד כפי שנהוג בתקנות הקורונה ולאחריו יצטרפו לאימוני הקבוצה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות